Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nekifogok amikor van idom,...

Ha nekifogok amikor van idom, estenkent, vagy delutan, es 20 percet tornaznak hasizom gyakorlatokat, lenne eredmenyem hogy egy par kilot leadjak? Jo lenne! Esetleg a rubint reka tornajara?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 16:37
1 2
 1/12 Szabi.L ***** válasza:
Helyes étrend nélkül túl sok eredményre ne számíts. Persze a mozgás mindig jobb, mint a semmit tevés, de akkor én a helyedben teljes testes edzést végeznék, úgy legalább valamennyi kalóriát is elégetnél és az egész tested arányosabban tónusosabb lenne.
2016. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hat persze vigyazok arra is hogy mit eszek , es nem tudok menni minden nap edzeni terembe ezert gondoltam valamit valtozatost csinalnek itthon
2016. febr. 26. 18:35
 3/12 Szabi.L ***** válasza:
Jó, hát nyilván jobb, mint a semmi, de az edzőterem jobb lenne. Tehát igazából egy középút az otthoni edzés :)
2016. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
es az a baj , hogy estere ehezek meg nem tudom mit tudjak csinalni hogy mar ne egyek semmit ? most pedig valtozatkent inkabb sok zoldseget eszek , meg mind szukott ittam , ehelyett vizet iszom m vagy natur leveket , es nem is akarok sokat enni , de mit ajalnsz mit csinaljak ? amikor dolgozni vagyok ott egesz nap nem nagyon eszek mert nincs idom
2016. febr. 26. 19:12
 5/12 Szabi.L ***** válasza:

Nincs ebéd szünet sem a munkahelyeden?

Esti kajálásra mehet valami sovány hús zöldségkörettel vagy túró natúrjoghurtal, nem kell éhezni.

2016. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hat nagyon nincs mert uzletben dolgozok , es sokan vannak 1 szemely nem tud kasszazni :)
2016. febr. 26. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:

A hasizomgyakorlatok rém kevés kalóriát égetnek s nem is nagy izmot mozgatnak, teljes testes edzés szerintem is jobb lenne, bár arra 20 perc kevés, de nem is kell mindennap. Vagy valami intenzív torna.


Nyilván egyél este, ha éhes vagy, miért ne ennél? Én pl. tojást szoktam zöldségekkel, de általánosan a fehérje + zöldség olyan, amibe nehéz belekötni, hacsak nem valami ipari hulladékból viszed be :)

2016. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt mondjak hogy este 6 utan ne egyel mert hizol ! hat nem tudom ha igaz ez , de most peldaul izes kenyeret ettem mert jelenleg elfogyott a zoldseg :))
2016. febr. 26. 19:55
 9/12 Szabi.L ***** válasza:
Az hazudik, aki azt állítja, hogy amit 6 után megeszel, attól hízol el. Estefele nem célszerű szénhidrátot enni, hanem inkább fehérjét valami zöldségkörettel. Nem akarom elhinni, hogy nincs 2-3 perced megenni egy gyors szendvicset. Vagy csinálhatsz turmixot is, amit kb. 10 sec meginni.
2016. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ertem , koszi a valaszod . most pedig azon gondolkozom hogy majd szeretnek babat , es eedig nem jott ossze , es ha nekifogok fogyozni es oszejon a baba akkor abba kell hagyjam ,es meghizok , nem tudom e van ertelme nekifogjak vagy nincs ebbol a szempontbol
2016. febr. 26. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!