Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kifogások vannak arra,...

Insideraccon kérdése:

Milyen kifogások vannak arra, hogy nem tudtam bejelentkezni órárá?

Figyelt kérdés
Help me! Nem tudtam bejelentkezni 2. Órára, mert tegnap korán feküdtem és elaludtam viszont ez a tanár pikkel rám és már 4 gyére akár bírni most nagyon kéne a segítség a kioktatásokat meg légyszíves mellőzzük. 1

2021. febr. 10. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem volt áram az egész utcában, vérvételen voltál csak elfelejtettél szólni, ....
2021. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen nem jön be anyám nem tartja a hátam és van egy tesóm akivel mit ad isten évfolyam társak vagyunk így csak megkérdezi a tanár tesómat oszt le is buktam
2021. febr. 10. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Discordon vagy meet-en van órád? Gépet vagy telefont használsz? A discord szokott olyat játszani, hogy kirak a hívásból és az istennek se enged vissza. A meet pedig van hogy nem enged be. Azt írja ki, hogy a hívás nem található. Laptopnál mondhatod azt, hogy újraindul folyamatosan, vagy frissit már egy ideje.
2021. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezek megtörtént dolgok és általában a tanárok el is hiszik, hisz velük is szokott ilyen történni.
2021. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt interneted, vagy nem volt áram, vagy orvosnál voltál (bár ahhoz valszeg kell igazolás)
2021. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!