Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 17éves vagyok mihez kezdjek?

17éves vagyok mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
A mai nappal ki rúgtak a gyakorlati helyemről mert nem tudtam be járni és így a suliból is. Én sem így szerettem volna. De nem volt választásom. Vagy járok gyakszira vagy dolgozni hogy meg legyen ami kell... nagyon sajnálom hisz 3évet vesztettem. Mihez kezdjek 17évesen?😭 a szüleim mindig is le szartak és valószínűleg ki is fognak dobni ezek után már. Nem merem a gyakorlati helyem el mondani mi is van ez mögött hogy nem jártam be rendeden mert szégyenlem. De úgy sem változtatna a helyzeten már.
2021. febr. 10. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem jártál be rendesen?

Először azt mondod meló miatt, aztán utána meg azt írod hogy el sem mered mondani. Akkor melyik?


Írd le pontosan, hogy jobban tudjunk segíteni.

2021. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont hogy azt nem merem el mondani hogy dolgoztam és hogy miért kellett erre rá szorulniom.
2021. febr. 11. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

Ha dolgoztal, akkor miert nem folytatod a munkat, es mondjuk estin befejezed a sulit?

Szerintem az iskolad is toleransabb lenne, ha tudnanak a problemaidrol, netan meg segitenenek is.

Miert erzek kamuszagot...?

2021. febr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert fingtam.
2023. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!