Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornász hallgatóként...

Gyógytornász hallgatóként hogyan tudnék elhelyezkedni az egészségügyben?

Figyelt kérdés

Tudom diákként most kevés a munka, engem is elküldtek onnan, ahol nyár óta voltam és szövetkezetnél most nincs olyan hely ahova tudnék menni. (Vagy nem megfelelő tanulmányt várnak el vagy nagyon sok órát)

Azt is tudom hogy egészségyügy nem egy telített hely, így heti 16-22 órában (esetleg kicsit több ha hétvégén is megyek) minek tudnék elmenni? Privát helyeken is fogadnak?



2021. febr. 12. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tanárod esetleg nem tud segíteni, hogy bekerülj pl a kórházba?
2021. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem nagyon😔 Eleve alig találkozok tanárokkal, akivel kicsit többet beszéltem, ő németországban dolgozik, itthon oktat, oda meg még nem szeretnék menni😅
2021. febr. 12. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Én sport szakon vagyok, viszont van anatómiám, élettan stb és ezeken az órákon dr a tanárom. Ezért is jutott eszembe, hogy netán neked is tudna így egy tanár segíteni bejutni kórházba:D Vagy esetleg nincs masszőr ismerősöd?

Plusz még egy ötlet, ahol laksz és van Facen pl olyan csopi hogy “Nyíregyházán hallottam” “Szegedi hírek” vagy akármi, oda is beírhatsz egy ilyet, hogy nem e tudna neked valaki segíteni aztán hátha csodát kapsz:Dd

2021. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!