Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS mert mar nagyon surgos...

SOS mert mar nagyon surgos sot az utolso napom lenne ra csak mivel ugy sincs ilyen opcio ezert nem is kerdeztem ra hogy ha szeretnek emelt szintu javito erettsegit tenni akkor van-e arra lehetosegem hogy kesobb fizessem be a kert osszeget?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs meg az az anyagi keretem munkara pedig mas okok miatt nem volt lehetosegem igy remelem ilyen kommentek nem jonnek csak amig tenyleg segitek bar a valaszban biztos vagyok ugy hogy mar beletorodtem

2021. febr. 14. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
le van írva, hogy meddig kell befizetni (febr. 15.) - ezt már hónapokkal ezelőtt tudhattad, sőt ha megnézed, minden évben ez szokott lenni a határidő, így jogosan mondhatják, hogy neked kellett volna törődni a spórlással. :///
2021. febr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!