Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinyitnak az...

Szerintetek kinyitnak az egyetemek áprilisban?

Figyelt kérdés
Marciusban szerintem meg kizart, viszont arra hogy aprilisban kinyitnak latok eselyt. Szerintetek?

2021. febr. 15. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés az esély rá.
2021. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék, ha nem. Eléggé felborítaná a félévet, nekem mondta több tanár, hogy akkor sem fog visszamenni, ha lehet. A követelményeket is változtatni kéne akkor.
2021. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem akarom mostmár elkapni ezt a vackot, úgyhogy nagyon örülnék, ha nem kéne bemenni. Olyan embereken jött ki agresszíven a vírus a környezetemben, akikről nem is gondoltam volna és a szüleimet sem akarom megbetegíteni. Normális oltást pedig ki tudja mikor kapnék, a kínai és az orosz vakcinát élből elutasítanám, úgyhogy aztán meg lehet várni még többet.

Szerintem értelmetlen lenne visszazavarni mindenkit közösségbe, mikor ugyanúgy beteg lehet a diákok egy része még mindig, aztán kezdődik elölről.

Az pl baromi nevetséges volt szeptemberben, hogy egyes kollégiumokban már az első héten gyönyörűen fertőzött volt x ember, közben meg kint maszk nélkül csoportosultak mások. Sok embernek van már elege és kétlem, hogy betartanák akárcsak minimális előírásokat, örülnek hogy végre látják a haverjaikat stb.

2021. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egyetemen visszaengedik az embereket, maximum a nagyon gyakorlatias szakokon.
2021. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom ha már egész márciusban zárva tartanak, akkor másfél hónap miatt nem fognak kinyitni. Május közepén kezdődik a vizsgaidőszak, azt már el tudom képzelni, hogy a vizsgák majd offline mennek le, illetve talán egy-két hírhedt egyetem (BME és SOTE) kinyithat áprilisban is, de a többség nem hiszem hogy így tenne.
2021. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már mondták, hogy a vizsgák is online lesznek. (PPKE)
2021. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk úgy készülnek, hogy vissza tudjunk menni. Van alternatív követelményrendszer, van terem, stb. A tanárok azt mondják, ha lehet, szeretnének visszamenni. Én is szeretnék. Húsvét utánra remélik.

Azt is mondták, hogy lehet, csak a vizsgaidőszak lesz jelenléti.

2021. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!