Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg késő?

Szerintetek tényleg késő?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok diplomázni nyelvszakon. Viszont szeptembertől elszeretnék kezdeni egy egészségügyi szakot (orvosi diagnosztikai analitikus) . De 27-28 éves lennék mire végeznék.

Szerintetek hátrány lesz? Levelezőn szeretném elvégezni.

De félek, hogy a későbbiekben ez gond lesz és nem tudok majd “sikeres” lenni.


2021. febr. 16. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
35 évesen mesterképzésen vagyok, 1.félévem. Mesélj még..... 😁
2021. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint a gondot úgy értettem, hogy a korom miatt.
2021. febr. 16. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő
2021. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"Mármint a gondot úgy értettem, hogy a korom miatt."


Pont arra válaszoltam!

35 évesen mesterképzésen vagyok 1.féléves. Akkor a Te korod ehhez képest "gond"? 27-28 leszel mire végzek én még 35 évesen is tanulok. Nekem ez nem gond, de kinek hogy.

2021. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén az utóbbi időben nagyon magam alatt vagyok emiatt. Később mentem egyetemre, illetve dolgoztam is. De mindig ez a két szak vonzott. Majd amikor döntenem kellett akkor a nyelv mellett döntöttem, de később mindig zavart, hogy a másikat csak úgy elengedtem.

És ezért döntöttem úgy, hogy neki kezdek.

Csak mellette vágyok dolgokra is.. családra, jó életre, karrierre. És jelenleg úgy érzem, hogy nagyon elvagyok csúszva :(

2021. febr. 16. 13:28
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es:

Igen azt értettem, csak még a koros kommentet hozzá akartam fűzni de csak utána láttam a kommentedet :)

2021. febr. 16. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem késő, sok olyan ember jár egyetemre, akik kb. 28 évesen végeznek. De ismerek 45 évest is. :)
2021. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

"Csak mellette vágyok dolgokra is.. családra, jó életre, karrierre. És jelenleg úgy érzem, hogy nagyon elvagyok csúszva :("



4es vagyok. Tanulás (levelező) mellett dolgozhatsz és Párod is lehet.

Ugyanígy vagyok én is...nem vettek fel egyből az áhított szakra majd következő félévben jelentkeztem másra. Ez nagyon nem az én világom volt. A gyerekkori álom szakmám elengedtem, azóta is itt gondolkozom rajta. Most pedig mesterre mentem a jobb megélhetés reményében. Családom, 2 gyerekem van. Az egyetemet levelezőn végeztem, munka mellett. Utána férjhez mentem, gyerekeim születtek és most van időm magamra, hogy tanuljak. Úgyhogy ne halogasd a dolgokat mert így már jóval nehezebb.


Az lenne a legjobb ha a kettő együtt menne de a valóságban nem mindenkinél ilyen fekete és fehér minden.

2021. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"következő félévben"= következő évben
2021. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!