Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet tanulni a matekot...

Meg lehet tanulni a matekot és a fizikát ha inkább humán beállítságú vagyok?

Figyelt kérdés
Sose érdekeltek a reál tárgyak, inkább a művészetek stb, nem is fogékony az agyam szerintem az ilyesmire, általános iskolában nagyon jól ment a matek, de tini koromban elvesztettem ezt az adottságomat, de így 30-hoz közel jövök rá igazából mit is szeretnék kezdeni az életemmel, ahhoz pedig bizony a reál tárgyak kellenek. Inkább adjam fel az álmaimat emiatt, mert csak szenvedés lenne az egész ha újra beülnék az iskola padba? Lehetséges megtanulni, de kb vért izzadva? Mióta rájöttem, hogy miben lelném örömet a további életem során és most elkezdtek érdekelni ezek a tárgyak, lehetséges könnyebb lenne?
2021. febr. 17. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az érdeklődés sokat számít. Nem ismerem a képességeidet, és nem írod, milyen tanulmányokról van szó, így én sem tudok ennél többet írni.
2021. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mechatronikai mérnök érdekel nagyon:)
2021. febr. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!