Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt megteheti a tanárom?

Ezt megteheti a tanárom?

Figyelt kérdés

60 pontot lehetett elérni a dogában és 51 ponttól adott 5-öst. Az egyik osztálytársamnak (legyen most csak Kinga) és nekem is 50 pontunk lett. Neki megadta a jobb jegyet, de nekem 4-es lett és ezen múlt a félévim. Döntését azzal indokolta, hogy, idézem "Neki kisebb hibái voltak és rajtad látszik, hogy nem érted ezt az egészet". Annyi volt a különbség, hogy míg Kingának az egyik feladata hibátlan addig az enyémben van 1 hiba. De a többi kb ugyanaz.

Nos annyi lenne kérdésem, hogy ilyet tehet? Mert én azóta is ki vagyok akadva, főleg, hogy ez a jegy már számítana, ha másik gimibe szeretnék menni

(Pesti gimiben történt)


2021. febr. 17. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ki voltak hirdetve a ponthatárok, akkor azt a jegyet kell adni.
2021. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
De jelen esetben, ha Kingának is 4-es lenne, az rajtad nem segít.
2021. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teheti meg, szerintem szólj az igazgatónak, vagy kérj javítási lehetőséget.
2021. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem teheti meg, de ha szólsz, azzal csak Kingának ártasz, magadon nem segítesz.
2021. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 és #4 Tudom, hogy az rajtam nem segít és Kingának sem akarok rosszat, hisz alapvetően jóban vagyunk


#3 nagyon pikkel az osztályunkra valamiért. Nem hiszem, hogy csinálna bármit is az ügy érdekében

2021. febr. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!