Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy passzivált...

Volt már olyan hogy passziváltattatok az egyetemen? Megérte?

Figyelt kérdés
Nagyon leromlott az állapotom,mind fizikálisan,mind pszichèsen. Passziváltattam utólagosan. De kicsit megijedtem hogy jó döntès volt-e.

2021. febr. 18. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Csak rajtad múlik, hogy jó döntésnek fog-e bizonyulni a jövőben számodra. Mivel arra hivatkozva passziváltattál, hogy nem vagy jól, mindenképp dolgozz azon, hogy rendbe jöjj, hogy utólag ne pocsékba ment időnek tűnjön ez a fél év. Ha most valaki azt írná neked, hogy "nekem nem érte meg", azzal nem vagy előrébb, mert attól, hogy valakinek esetleg nem érte meg, attól neked még megérheti. Csak tegyél érte. :)
2021. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szintén eléggé rosszul voltam lelkileg, az egyetem érdekelt legkevésbé. Egy egész évet hagytam ki.

Utólag kicsit sajnálom, hogy egy évet csúsztam mindennel és nem azokkal a csoporttársaimmal végeztem, akikkel kezdtem, de nem a világ vége. Nem lesz belőle semmilyen hátrányod, ha fél-egy évvel később végzel.

Ha ebben a helyzetben nem lennél képes a tanulmányaidra koncentrálni, de jövőre igen, akkor számodra ez egy jó döntés. Nem kell senkinek magyarázkodnod miatta. Erre (is) való ez a lehetőség.

Kitartást és remélem, rendbe jönnek a dolgaid! :)

2021. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen megéri, ha az egészséged a tét.

Jobbulást!

2021. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!