Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Élelmiszermérnök vagy Gazdaság...

Élelmiszermérnök vagy Gazdasági szakok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Melyik szakkal fogok tudni hamarabb elhelyezkedni? Illetve fizetésben melyik lenne jobb?

Nézegettem álláshirdetéseket, de fizetések ugye nincsenek megjelölve, illetve a keresettségre sem tudok levonni tapasztalatokat.


Élelmiszermérnöki vagy gazdasági szakokkal?Gazd men, pénzügy szv., ker. és marketing?


Köszönöm!



2021. febr. 21. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Ne menj élelmiszermérnöknek, semmi értelme.


Ha gazdasági szakokon gondolkodsz, akkor pénzügy / számvitel. A többi is jó, ha hajlandó vagy utána mesterre menni, ami amúgyis ajánlatos.


Ha csak egyetemre akarsz járni és mindegy mit hozol ki belőle, akkor mindegy hova mész.

2021. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizetések után itt érdeklődhetsz: diplomantul.hu
2021. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az élelmiszermérnöki jolly joker szak, mindig lesz vele jó munkád. Ahogy a gazdasági szakokkal is, ha érdekel. De ha nem érdekel, akkor jó leszek a szakmában, úgy biztos nem fogsz jól keresni sem
2021. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
élelmiszermérnök jolly joker, de egy gazdasági szak ugyanúgy, és ott jó eséllyel keresl nettó 200ezernél többet
2021. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én élelmiszermérnök vagyok, nettó 360ezret keresek vidéken, picivel több, mint 200e
2021. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
77%
az egy átlagon felüli kereset ebben a szakmában, véleményem szerint.
2021. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 adri& válasza:
100%

Figyelj, ha a pénzügy és számvitel diploma mellé folyékonyan beszélsz angolul és hajlandó vagy elmenni big4-ékhoz robotolni kb 3 évet, akkor nem tudsz mellélőni. Utána hívogatni fognak a recruiter-ek a zsíros, nyugis melókkal. Csak referenciaként, nekem a nettóm 500 fölött van 4-5 év tapasztalattal és a fentebb említett karrierúttal. A többi volt big4-os kollégánál, akikkel anno együtt kezdtünk, ugyanez a helyzet. Budapesten persze, amennyire volt csoporttársaimtól tudom, vidéken nem dobálóznak hasonló összegekkel.


Viszont, én azt mondom, hogy ha teheted, akkor programozni tanulj!! Több fejlesztőt ismerek és náluk ugyanennyi tapasztalattal, szintén stabil nyelvtudással a fizu nettó 700 körül van. Ja és nagyon nem hal bele egyik sem a munkába :D

2021. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es fizuk milyenek az első 3 évben?
2021. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!