Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek így orvos?

Hogyan lehetek így orvos?

Figyelt kérdés
Már elég rég elhatároztam, hogy orvos (sebész) szeretnék lenni, és persze orvosnak mennék tanulni. Jelenleg középiskolában tanulok és tanáraimtól kérdeztem, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy orvos lehessek és azt mondták, hogy a tanulmányi eredményemmel nincs gond. De sajnos van egy problémám ami lehet meg fog akadályozni, hogy orvosnak mehessek. Vériszonyom van, a vér látványától elájulok illetve rosszul leszek. Ezt hogyan lehetne megszüntetni?
2010. aug. 17. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A sebeszetrol le kell mondanod az biztos. En orvosi egyetemen vagyok es mindennapos hogy orak alatt egymasnak levesszuk a veret + vert veszunk betegektol, injekciokat adunk a nyari gyakorlat alatt. Ha ezt kibirod lehetsz csalad orvos esetleg vagy pszichiater.
2012. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

szerintem mindekepp probald meg, a ver latnanyat meg lehetet szokni, foleg ha nagyon akardod...mire odakerulsz,h vkt megmuts, addigra mar ugyis vegig kellett nezned egy csomo veres mutetett, tehat attol nem kell felned, h valaki azert serul mert te a "sebesz" elajult a mutoasztalnal...

tehat sztem semmikep se add fel, nez sok vert azinterneten videokon, szoktasd magad hozza, biztos h menni fog! (senki se ugy szuletik, h termeszetes neki a ver latvanya)

foleg en most voltam ilyen korhazi gyakorlaton es ott mondtak a noverek, h kozuluk sok is ajuldozik a szakma jókezdetekor, sot meg e gyerekgyogyasz is elmeslte a tortenete, h eleinte elajult..

2014. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!