Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon stresszelős vagyok,...

Nagyon stresszelős vagyok, lehetek így orvos vagy gyógyszerész? Fogom bírni lelkileg (a sok tanulást)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát nem tudom.attól függ mennyire durván parázol. Bár én vegyésznek tanulok.és volt egy csoport társam,de ő felelni sem mert kimenni a leglágyabb szívű tanárhoz sem.
2010. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lelkileg nem a tanulástól lesz bajod eleinte, hanem a látottaktól ... a látottak után fog fájni a tanulás :D

Fogod bírni, ha túl teszed magad a dolgokon, és a cél érdekében cselekszel :)

2010. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyant, aki szintén nagyon stresszelős volt, és elvégezte az orvosit.

Egy kicsit változnod kell talán közben, hogy alkalmazkodni tudjál, de ettől csak jobban fogod érezni magad. Lehet, hogy épp ez a sok tanulás fog rákényszeríteni, hogy kicsit visszavegyél a parából. Nézd a jó oldalát.

2010. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Változtass egy picit a dolgokon.

Sportolni mindenképpen sportolj, kipróbálhatod a jógát is...

2010. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Matematikus vagyok, és minden vizsga előtt erősen stresszeltem. Fel-alá jártam, és ettem a stressz miatt. Aztán beültem, megkaptam a tételt, ettem-ittam, írtam, majd amikor beszélni kezdtem, akkor a stressz elmúlt, és csak mondtam a magamét. A beszéd egy hatékony eszköz a feszültség levezetésére.
2010. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!