Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a mai matek érettségi?

Figyelt kérdés

Ha te is igy gondolod, nyomj egy aláírást.


[link]


2019. máj. 7. 20:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

2 ik rezse maga a halal

Az oktatas.hu nak.keme elkukdeni ezt

2019. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem volt nehéz egyáltalán.
2019. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%

Csak egy dologért könyörgöm, mivel 100 hasonló kérdést láttam az oldalon, és facebookon, hogy végre valaki írja már meg, hogy melyik feladat melyik része volt nehéz, mert én nem találtam benne semmi olyat, aminek problémát kellene okoznia egy középiskolásnak.

ui.: igazából nem vagyok meg lepve, minden évben diákok tízezrei csodálkoznak el, hogy nem egy második magyar feladatsort kapnak kedden, és hogy ilyen fura migráns karakterek(arab számok) vannak a szövegértésbe fűzve.

2019. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ja csak ti nem középiskolás szinten tudjatok a metekot, azert gondoljátok így, de ha sokan ezt mondjak hogy nehez volt, biztos alaptalan a dolog. 🤔🤔
2019. máj. 7. 21:13
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Aki szerint nehéz volt, az milyen feladatokra számított?
2019. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem is nehéz volt..

Sajnos a második része abszolut nem ment

Eddig stabil 4es voltam matekból, az elmúlt évek érettségijeit is többé kevésbé 4-3ra megtudtam írni

Gonoltam hasonló lesz, de nem.örülhetek a 2esnek..biztos rájátszot hogy izgultam stb.

2019. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Az első résszel nem volt baj, a második rész csak azért volt nehezebb, mert nem a tipus feladatok voltak, mint az elolöző években. Kicsit többet kellett rajta gondolkodni.
2019. máj. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Aki könnyen megoldotta, de látja, hogy mások petíciót írnak ki, meg sírnak, akkor ő is "aláírja", meg azt fogja mondani, hogy nehéz volt, mert ki ne lenne érdekelt abban, hogy lejjebb vigyék a ponthatárokat? Mellesleg ha elterjed, hogy milyen nehéz volt, és kiderül, hogy neki jól sikerült, akkor meg ő a "menő".

Semmire nem fogtok menni a petíciótokkal, tanulni és gyakorolni kellett volna rendesen 12 év alatt.

2019. máj. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%

Nem volt nehéz. Matematika. Akinek rosszul megy, annak biztosan nehéz volt, de ez szubjektív megítélés.

Teljesen rendben volt.

2019. máj. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
U.i.: Ez az aláírás gyűjtősdi pedig borzasztó szánalmas.
2019. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!