Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat?? Dehogyan??

Szakdolgozat?? Dehogyan??

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jó szerencsét!

Valakinek valamilyen tapasztalat bevált módszer a szakdolgozat megírásához?? Tudom vannak fent a neten de nem tudom melyik jó melyik nem mivel van 100ezer módszer meg tanács de még se haladok a dolgozatommal.. hisz itt érdeklődök. Kábítószer birtoklással, terjesztéssel kapcsolatban írok jogi karon szakdolgozatot. A tanárom nem válaszol nagyon max 2 hetente így elég nehéz. Szóval ti hogy állnátok neki?? Bevált tippek??



2021. márc. 2. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, hogy a jogi karon hogy működik, én úgy csináltam, hogy nekiálltam elolvasni a szakirodalmat, aláhúztam a lényeget, kis papírfecnikre kijegyzeteltem az egyes részeket (különböző színeket használtam), majd felragasztottam őket a szobám falára és kezdtem összerakni, hogy melyik mi után következzen és kiegészítettem őket a saját gondolataimmal.
2021. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

Én a TDK-mat így írtam:

1. Átgondoltam, milyen nagyobb részekből fog állni, plusz bevezetés és összegzés.

2. A konzulensemmel + saját kutatásokkal előszedtem egy csomó forrást.

3. Ezeket elolvastam, kijegyzeteltem Wordbe, jól elkülönítve, és mindig feltüntetve, melyik információ honnan való.

4. Összerendeztem a jegyzeteket, hozzárendeltem a nagy részekhez és megírtam a szöveget, kb 10-15 oldalanként küldtem a konzulensnek átolvasásra. Ő véleményezte, adott még tippeket, javított stb.

2021. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!