Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valami lehetőség annak,...

Van valami lehetőség annak, aki orvosira szeretne menni, de járt 7 félévet másik egyetemre, és nem milliomos, arra, hogy orvos lehessen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hitel, ösztöndíj (nem tudom, hogy van-e olyan, hogy mindent kifizetnek, de biztos nehéz megkapni) más lehetőség szerintem nincs:S
2010. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Előbb kellett volna gondolkodnia. Egyébként akik orvosira járnak nem csak 12 félévet támogat az állam hanem valamivel többet, szóval hogyha nagyon jól tanulsz még lehet, hogy belefért a támogatottba is.
2010. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom még külföldi egyetem is egy opció, de ahhoz nincs nyelvtudésom, meg ahhoz is kell pénz.
2010. aug. 18. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Külföldön többe kerül az egyetem mint itt, úgyhogy ha itt nem tudod fizetni akkor kint meg pláne nem. Amúgy meg nincs az az ösztöndíj ami fedezné az orvosi tandíját.
2010. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 félévet támogat pluszban, ha jól tudom.
2010. aug. 18. 12:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Beteg lettem, sokat lettem kórházban, kiskoromban eleve orvos akartam lenni, de aztán inkább a biológus tetszett meg, most meg érdekel a klinikum is.
2010. aug. 18. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

De akkor már meg van a diplomád? Ilyen esetben nem mindenképp fizetős: (Lehet, hogy nem, de utána kellene nézned).

Úgy tudom költségcsökkentést lehet kérni, de nem tudom mennyit engednek el. Szerintem még úgy is sok:(

2010. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!