Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! 2 orvos két, két...

FONTOS! 2 orvos két, két lehetőség. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Rövid fitymafék párosítva fitymaszűkülettel. Voltam 2 orvosnál is hogy, hogyan kezelhető a gondom. Mind a két doki a rövid fitymaféket megoldja az nem gáz. A dilemma a fitymaszűkület. Első doki azt mondta hogy teljes körülmetélés. Mert a fitymaplasztika az nem biztos hogy bejön. A második orvos azt mondta hogy a fityma oldalán ejt egy kis bemetszés ezáltal szélesíti, "tágulékonyabbá" teszi azt. Itt az oldalon is millió egy pozitívum meg negatívum hangzott a teljes körülmetéléssel kapcsolatban. Igazából én bele is mennék a teljes körülmetélésbe DE van egy amit nem értek. Ha most ugye a bőrt eltüntetik róla akkor nem fogok erős irritáló, zavaró, kellemetlen érzést érezni. Csak szabadon van a makk, nincs ami védje. Tehát ez mennyire megszokható érzés vagy egyáltalán mit fogok érezni, és meddig fogom érezni? Ti mit tennétek? Előre is köszönöm. F/21
2010. márc. 2. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az egyik orvos ajánlott alternatívát (kis metszéssel tágítás), szerintem válaszd azt. Ha valamiért nem válna be, még mindig körül lehet metélni.

Amúgy, akiket körülmetéltek, azt szokták mondani, hogy csak néhány napig/hétig volt furcsa a "meztelenség", utána már hozzászoktak a fehérnemű dörzsöléséhez.

Azért elsőre mindenképpen válaszd a kisebb beavatkozást!

2010. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nő létemre a második verziót választanám, nem metéltetném magamat teljesen körbe. Aztán majd meglátod hogyan sikerül az előző bemetszés, és akkor is van még egy második lehetőséged. Nekem ez a személyes véleményem.
2010. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

párommal volt téma nemrég

ő sose metéltetné körül magát,merthogy igy is zavaró hogy dörzsölödik,nemhogy a csupasz makk,ami amugyis érzékeny

szerintem is előbb a kisebb tágitós dolgot probáld,utána még mindig le lehet vágni a bört...

L

2010. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hónap utan nagyon nem zavaró a csupasz makk sőt már 2 ik hétnél se volt annyira kellemetlen. De ahogy érzed ugy dönts, te szived ügye-
2010. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Nekem egy nagyon rosszul sikerult korulmeteles utan nem is lehet mas tanacsom, csak az, hogy azt a dokit, aki a teljes korulmetelest ajanlja, NAGY IVBEN keruld el!

Kiszaradt makk, csunya vagas, foltosodas a kiszaradas miatt, esetleg csunya heg, varratmaradek... ezek mind lehetnek sajnos.

Akarmi van, arra vigyazz, hogy a leheto legkevesebb bort vagjak le, nem viccbol van ott. Gyogyitani kell es nem csonkolni. Kesobb mar nem no vissza es en nem kivanom neked, hogy azt eld at, amit en :(

2010. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!