Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyakorlat nélkül pályakezdő...

Gyakorlat nélkül pályakezdő pszichologuskent mire szamitsak?

Figyelt kérdés

Foleg szakmabeliek velemenye erdekelne.

Iden vegzek mesteren es meg mindig nem tudom mi erdekel igazan. Legyzivesebben klinikai szakkepzesre mennek de ugyse vesznek fel.

Nincs semmi a szakmai oneletrajzomban, nem onkenteskedtem es nem gyakornokoskodtam. Egyete alatt vegig vendeglatoskent dolgoztam hogy eltartsam magam.

Nem OTDK-ztam, a jegyeim ugyan eleg jok de az senkit se erdekel...tudom, hohy keson kaptam észbe 22 eves vagyok es meg semmit se tettem le az asztalra..:(



2021. márc. 6. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kezdd el neten hirdetni magad magánpraxisra, ezer és egy ingyen reklámhely van. Ha 3 hónapos cocach-tanfolyammal lehet valaki tanácsadó, et pláne a sok év egyetemeddel. Csak józan ész kell hozzá.
2021. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kezdetben hirdethetnél online ingyenes tanácsadást, míg nem diplomázol, végzős pszichológushallgatóként, ez meghozná azt a kört, ami a lediplomázás után terjesztené a neved, s az újak ekkor már pénzért járnának hozzád.
2021. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
90%
Rajtam gyakorolhatsz :D
2021. márc. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vodafonelive ***** válasza:
26%

En meg azt tudom javasolni, hogy megcsinalsz egy szakmernok/szakember 1 eves felsofoku tovabbkepzesr ahova csak diploma kell. Annak a jelentkezeserol mar lecsusztal de lehet erdemes megcsinalni.

Masik, hogy 5 eves kepzest csuszas nelkul ugy csinaltal meg, hogy 22 eves vagy? Azt hogyan? 17 evesen mentel egyetemre?

2021. márc. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 18 évesen mentem egyetemre. Ezt a sgakmérnöki képzést nem igazán értem.
2021. márc. 6. 09:53
 6/14 Vodafonelive ***** válasza:
33%

Szakirányú továbbképzés. Ezek mindenhol fizetősek de ez már eléggé speciális területekre visz Téged, nézd meg pl itt.

[link]

2021. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van folyton új képzésekbe fogni, dobva a régit, Abból kell kihozni a legtöbbet, ami van. Pszichológusok magánrendelésből nagyon jól megélnek.
2021. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pszichologus maganrendelést csak tanácsadást tud nyujtani nem igazi betegségeket rendellenességeket kezelni,
2021. márc. 6. 15:06
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus egyáltalán nem kezelhet betegségeket, az a pszichiáter dolga, nem? Kimondta,hogy betegségeket kezelj, mikor gyógyszert sem írathatsz? Ez honnan jött?
2021. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a klinikai pszichológus betegeket kezel, a kérdező legszívesebben ebbe az irányba menne. Az egy dolog, hogy nem írhat fel gyógyszereket, arra valóban ott van a pszichiáter, de nem is az akar lenni.
2021. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!