Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire életszerű hogy...

Mennyire életszerű hogy április 7-én ellepik az országot a megnyitott iskolák miatt a diákok/szülők, mind egyszerre? sztem nem lesz ilyen

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért lepnék el?
2021. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na mégis miért? Na ? ki nem találod igaz?
2021. márc. 7. 17:37
 3/15 A kérdező kommentje:
agyhalál ez a fórum.
2021. márc. 7. 17:38
 4/15 alletta ***** válasza:
100%
annyiban életszerű, ha elrendelik az iskolanyitást, akkor suliba kell járniuk, a szülőknek pedig dolgozni menni.
2021. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

és akkor ezzel az (esetleg) elért eredményeket amiket a korlátozás hozott, azonnal le is nulláztuk.


ezért mondom én már most: nem lesz itt nyitás (iskola) ápr 7-től.

2021. márc. 7. 17:48
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Az a terv emögött, hogy addig beoltanak mindenkit, aki valóban veszélyeztetett, és akkor nyithatunk.

Hogy ez mennyire fog megvalósulni, azt nem tudom, de szkeptikus vagyok, lásd a most hétvégére tervezett tömeges oltásokat.

Szerintem is meg fogják hosszabbítani.

2021. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

"és akkor ezzel az (esetleg) elért eredményeket amiket a korlátozás hozott, azonnal le is nulláztuk."

vakcináról hallottál már? hm?

2021. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"vakcináról hallottál már"



Olyanról amit a szükséges számban be lehet adni, olyanról MÉG NEM.


Vagy anyag nincs, vagy oltási hajlandóság nincs, vagy egyik sincs.

Hm?

2021. márc. 7. 17:52
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért provokálsz ilyen idétlen kérdésekkel? Értem én, hogy most hirtelen sok időd lett, mert az általános iskolákban is online oktatás lett, de senkit nem érdekel a vergődésed.
2021. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

" de senkit nem érdekel a vergődésed."


és neked ki tart fegyvert a fejedhez hogy olvasd és válaszolj? Hm?

2021. márc. 7. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!