Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvettem a füzeteimet!...

Megvettem a füzeteimet! Tetszenek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap feltettem egy kérdést, hogy vajon ciki lenne-e, ha figurás füzeteket vennék!

Íme a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


És itt vannak a füzetek:

[link]


Természetesen többet vettem, de csak ezekből a fajtákból!

Tetszenek?

Kort és nemet is légyszi!


2010. aug. 18. 14:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nagyon édik, veszek is lányomnak ilyet én is. Kaptál mellé átlátszó nejlont is? Hogy ne rongálódjanak.


39/N

2010. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Utolsó,csak akkor vegyél a lányodnak ilyet,ha első osztályos.
2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nem kaptam mellé borítót, de szerintem nem túl drágák!
2010. aug. 18. 15:17
 14/30 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha normális a tanár, akkor le se tojja, hogy milyen füzetbe írsz az óráján. Neki az (kellene, hogy legyen) a lényeg, hogy meg tudja veled értetni az anyagot.


Én jobban szeretek kicsi, vagy nem spirál füzetet vinni a suliba, mert nagyon sok különböző órám szokott lenni egy nap, és volt olyan, hogy szétszakadt a táskám, mert nem bírta a sok A/4-es spirált, amelyek persze össze is akadtak, leszakadt a borítójuk.


Szerintem az a fontos egy füzetnél, hogy kényelmesen használható legyen, hogy ha ránézel, akkor azonnal meg is jöjjön a kedved írni bele/tanulni belőle :D


(Személy szerint amúgy nem vagyok oda a macskás, meg állatos füzetekért, ilyen téren inkább növénypárti vagyok :))


16/l

2010. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem is ez a véleményem a füzetekről. Én is gondolkoztam a kis méretűekben, de aztán letettem róluk! Bár nekem is vannak kis táskáim, amibe nem fér bele az A4-es, de erre is van megoldás, van egy cicás mappám =o)
2010. aug. 18. 15:22
 16/30 anonim ***** válasza:
Köszi, de a lányom "cicab*zi" és most éli második apró gyermekkorát :) Amúgy 18 éves :)
2010. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Nekem speciel tetszenek, főleg hogy állatmániás vagyok. :) Egyetemre járok, és mégis az összes, eddigi füzetemről valamilyen állat kandikált vissza.

Szóval szerintem aranyosak, és nem ciki ilyenekkel járkálni.

21/L

2010. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Szerintem nagyon aranyosak, nekem nagyon tetszik :)


De tényleg praktikusabb a spirálfüzet, mert a nagyalakú is hamar megtelik. Azzal csak az a baj, hogy a tanárok nem díjazzák(legalábbis a volt sulimban majdnem minden tanár rinyált, hogy jajj nem jó, mert kitépsz lapot meg bla bla, de leszartam..)


De egyébként ne azzal törődj, hogy más mit szól hozzá, te használod, a lényeg, hogy neked tetsszen! Nem tudom hányadikba mész, de ha most kezdesz, az osztálytársaid úgy sem a füzeteid alapján döntik majd el, hogy mennyire vagy jófej.. (max megdicsérik, de nem emiatt keresik majd a társaságod, mert jók a cuccaid)


19/L

2010. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nincs ezen mit szégyellni! Attól, hogy cicás füzetbe ír valaki, még lehet érett gondolkodása és lehet, hogy értelmesebb azoknál az embereknél, akik nem figurás füzetbe írnak és leszólják a többit! Ízlés kérdése az egész!
2010. aug. 18. 15:26
 20/30 anonim ***** válasza:

èn is szerettem a gimiben minden évben valami szines füzetet vinni.


és szerintem is jobbak ezek mint a spirál


a spirál hamar tönkre megy és kiszakadnak a lapok.

2010. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!