Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvettem a füzeteimet!...

Megvettem a füzeteimet! Tetszenek?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap feltettem egy kérdést, hogy vajon ciki lenne-e, ha figurás füzeteket vennék!

Íme a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


És itt vannak a füzetek:

[link]


Természetesen többet vettem, de csak ezekből a fajtákból!

Tetszenek?

Kort és nemet is légyszi!


2010. aug. 18. 14:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyosak :)

Nekem is vannak hasonlóak =D


13/L

2010. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ezek szerint balkezes vagy? már ha zavart mikor a kezed a spirálon volt?

Egyébként meg ha neked tetszik akkor nem gáz.

2010. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?Sztem tök mindegy h milyen füzetbe írsz, csak használd meg tanulj is belőle, tehát kicsit felesleges a kérdés, am aranyos, a cicák mindig azok:)
2010. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok balkezes! Miért a jobbkezeseknek nem fekszik rá a kezük a spirálra, ha a bal oldal szélére írnak???
2010. aug. 18. 17:06
 25/30 anonim ***** válasza:

Aranyosak. Mondjuk én sosem vettem ilyeneket, mert drágák, inkább az olcsóbbat. A spirálhoz pedig azért ragaszkodtam, mert matekon vagy törin ilyen füzetből négyet is elhasználtam egy év alatt és a témazáróra készülve füzetváltás után sokszor elég ciki volt, mert sosem találtam azt, amelyik kell.


Most egyetemen továbbfejlesztettem a dolgot: kilyukasztott A/4-es lapokra írok, amiket este lefűzök egy hatalmas mappába. Így az egész féléves anyagom egy helyen van, tuti nem keverek el semmit :D

2010. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem voltak drágák, mert a spirál volt 200 ez meg 250, mérlegeltem, hogy a spirálnak és a nagy füzetnek milyen hátrányai és előnyei vannak és ez győzött! Lehet, hogy sokat nyomott a latban a macska minta. =o)
2010. aug. 18. 20:32
 27/30 anonim válasza:
Arik a cicás füzetek. A pléd még jobb, nekem is ilyen van. :))
2010. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs penzem ilyeneket venni, tehat maradt a 89 ft-os Tescos spiral, de minden evben veszek egy "mindentudo" fuzetet, ami mindig ilyesmi mintas/figuras es kemenyfedeles spiral. A macskas aranyos, es tetszik. Ne torodj masokkal, ugysem nezi senki.

19/L

2010. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Cicás füzetekkel nincs gond, tök édi. Micimackó viszont már annyira nem. Bár nálunk úgy emlékszek volt egy micimackós füzetes csaj. :P A5-öst NE vigyél, csak csesztetni fognak miatta, az meg kinek hiányzik. Venni kell nagyobb táskát. :)

19L

2010. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
ez nagyon aranyos! nem gáz! én is ilyet veszek , mellesleg lesz@rom ki mit mond, amúgy nem hiszem h ha füzet miatt kidobnak. amúgy ha fiú vagy akkor lehet hogy megnéznek. Ha lány vagy nem gáz.
2010. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!