Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti szeretnétek...

Egyetemisták, ti szeretnétek valamikor visszamenni jelenlétibe, vagy jó a távoktatás nektek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 08:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Mélységesen egyetértek a 9-sel! Sajnos az én szakomon nincs levelező, úgyhogy nekem ez az online oktatás a nagyon kevés pozitív dolgok egyike ebben a r*hadt járványban!
2021. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötöszködni akarok de szerintem az online csak az élvezi aki kb antiszoc vagy legalábbis abszolút nincs igénye társasagra és/vagy lusta bejárni.


Aki kicsit is szeret programokra járni, szeret bulizni, kávézgatni kint az évfolymatársakkal, csoporttarsakkal, szereti az embereket és MINŐSÉGI oktatásra vágyik az nem szereti. En ezt tapasztalom az ismerősi körben.


Az nem sokat ér hogy jah majd kipuskázom. Ennyi erővel minek jársz egyetemre??


Harmadéves vagyok, van összehasonlítási alapom.


Az meg vicc, hogy van olyan tárgy első félevben akit gólya ismerőseim simán megcsinaltak de ők maguk vallották be hogy csak azért mert kipuskázták az egészet, mi akik meg anno jelenlétiben voltunk vért izzadtunk hogy meglegyen. Félreértés ne essék nem sajnálom tőlük, csak majd később szívják meg hogy az alapok nincsenek meg és nem jön kapásból. Stb stb.


Így nem nagy kunszt egyetemre járni.

2021. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Végzős vagyok mesterképzésen, az utóbbi egy évben négy tantárgyam volt összesen, így az oktatás színvonalát tekintve nekem már mindegy, az egyetemi programokat már elengedtem, így a végére már úgysem volt hangsúlyos. Viszont ha már ennyire elhúzódott, jó lenne online államvizsgázni, úgy mégiscsak nyugisabb. Szóval én remélem nem megyünk vissza ebben a félévben.
2021. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!