Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták akinek jelenléti...

Egyetemisták akinek jelenléti oktatás van milyen érzés volt ma megtudni hogy sose lesz távoktatás már?

Figyelt kérdés

Az egyetemen a mai órán a professzor úr mondta, hogy csak tévhit hogy megint be fognak zárni az iskolák és hogy szinte biztos meg semmi terv nincs arról hogy bezárna az egyetem.

Egyébként Debreceni Egyetem.



2020. szept. 7. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A professzor úr nyilván járt a jósnőnél, vagy van kristálygömbje!
2020. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jövőkutatást ne tőle tanulj.
2020. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Aztán ez a professzor következő héten már otthon lesz pozitív koronavírus teszttel, és a hallgatók nagy része is, és akkor még távoktatás sem lesz, hiszen a 40 fokos lázzal az ágyból senki se fog tanítani vagy tanulni. :D


Az Egyetemek úgy is zárni fognak. Az ilyen helyzet nem fenntartható sokáig, főleg, hogy drasztikusan növekszik az esetszám.

2020. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hehehe
2020. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, milyen kar?
2020. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm. Ehhez képest több tárgyam is egyből távoktatással indult :))


(SZE)

2020. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj jók ezek a hatalmas mindenttudó professzorok
2020. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarlak ábrándítani.. Én is a Debreceni Egyetemen vagyok oktató és Rektor úrtól azt a tájékoztatást kaptuk, hogy a jelenlegi, jelenléti oktatás szeptember 30-ig áll fenn biztosan. A továbbiakról az egyetemi operatív törzs fog dönteni az aktuális járványügyi helyzet fényében. De ha a kormány közben másként dönt vagy ne adj Isten ismét vészállapotot hirdet ki, akkor onanntól nem számít, hogy az egyetem vezetése mit akar.
2020. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 melyik kar?
2020. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Ugyan nem a 8-as vagyok, de mindegy azt megkérdezni, hogy melyik kar. Ha a rektorról van szó, akkor.az összesre értendő gondolom.
2020. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!