Mennyit utaztok suliba?

Figyelt kérdés
Szeptembertől 9.-es leszek egy gimnáziumban ami kb. 1 órára van tőlem, tehát naponta 2 órát utaznék. Szerintetek ez nagyon leterhelő lesz?
2021. márc. 12. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én vidéken kb. 40 perc buszútra + 10 perc sétára laktam a gimitől.

Nem a távolsággal volt a bajom, hanem a menetrenddel inkább, mindig ahhoz kellett igazítani a programokat, szakköröket, ritkán jön a kisvárosba busz :D


Engem maga a napi 1,5 - 2 óra utazás nem igazán terhelt le, szerintem belefér.

2021. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Engem napi 2x1 óra nagyon leterhelt amíg volt offline egyetem, de inkább azért, mert ebben egy irányba 3 átszállás volt, sehol nem lehetett kabátot levenni, bármibe belekezdeni (pl olvasás), mert figyelni kellet, mikor szálljak át. Egyébként nem zavart volna, ha el tudok helyezkendi, ténylegesen csinálni valamit stb.

Szóval szerintem itt inkább az a kérdés, ki tudod-e használni ezt akár pihenésre, akár tanulásra, vagy teljesen kukába megy mert folyton heringparty van és gyakran kell átszállni.

2021. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb. 20 perc metró, 20 perc busz. A maradék pedig ugye séta. Szóval míg utazom a tanulást meg tudom oldani, így kevesebb marad otthonra. Úgyhogy azt hiszem nem megy kárba az az 1 óra:)
2021. márc. 12. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Középiskolában 45 percet utaztam az iskoláig ami kb. 25 Km-re volt, most egyetemen (legalábbis ameddig volt jelenléti), kb. 30-35 percet utaztam amúgy annyira nem volt távol az egyetem a kollégiumtól csak 4 Km-re, csak nagy kerülővel ment a helyijárat ezért volt ennyi idő.
2021. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Én bejárós vagyok egyetemen. 80 km oda és ennyi vissza.

Úgyhogy több mint 2 óra vonatozás illetve a vasútállomás - egyetem 15 perc tömegközlekedéssel.


Nekem bejött ez mármint amikor menni kellett. Mert most ugye online van.

2021. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Estis vagyok, messze van az iskolám, de legalább ritkán kell bejárnom. 140 km, kétszer kell àtszállnom. Olyan 3,5 órát szoktam utazni + várni a csatlakozàsra.
2021. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudsz majd utazás közben telefonozni, házit csinálni, de azért szerintem nem olyan kellemes reggel 5-6 órakor felkelni :D
2021. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!