Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért lennének sokkal rosszabb...

Miért lennének sokkal rosszabbak a vidéki egyetemek?

Figyelt kérdés

Én videken járok egyetemre és nagyon szeretem. Olcsón lakom van diákmunka itt a család bulizni meg néha Pestre is eljutok.


Miért hiszi mindenki azt hogy Budapesten kívül semmi nincs?


2018. febr. 28. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem diákmunka kell egyetemistáknak, hanem gyakornoki pozíció, amiből pesten van sok. Azokon az egyetemeken az ösztöndíj is több, ami kiegyenlíti azt, hogy drágábbak a lakások (kollégium amúgy ott is van), egyetem mellett meg nem igazán kéne sűrűn bulizni.
2018. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azok hiszik szerintem akik nem laktak huzamosabb ideig vidéken. Én pesti vagyok és amíg nem jöttem vidékre pont az egyetem miatt bennem is ez a tévképzet élt. Egyszerűen nem ismertem a lehetőségeket, körülményeket. Személyiségtől is függ mondjuk, hogy vkinek bejön-e egy vidéki egyetem/élet vagy éppen nem.
2018. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti születésű vagyok, ide járok egyetemre már ötödik éve. Soha senkitől sem hallottam még, hogy a vidéki egyetemek rosszabbak lennének...
2018. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken születtem, ott is tanultam, 8 éve költöztem Budapestre. Amíg nem éltem itt, azt vallottam én is, hogy vidéken is jó, sőt jobb az élet, mint itt. Mióta itt lakom, rájöttem, hogy önámítás volt. Munka, tanulási lehetőségek, gyakorlati helyek, iskolák, szórakozási lehetőségek, fizetések, sorolhatnám. Messze jobb, mint vidéken bárhol, ahol éltem, pedig több városban is éltem.
2018. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!