Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vidéki diákként hány forintból...

Vidéki diákként hány forintból jönnék ki Budapesten havonta? Egyetemisták pls help

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a kérdésem, hogy vidékiként ti mennyiből jöttök ki Budapesten egyetemistaként. Ingyenes szakkoliba jelentkeznék, ezzel számolok. Kétszer jönnék haza, az egy tizes. Emellett az is érdekelne, hogy milyen ösztöndíjlehetőségek vannak elsőéveseknek (meg amúgy is). Főleg NKE-s diákok véleménye érdekel az utóbbival kapcsolatban, de bárkinek bármilyen ötlete, tippje, tanácsa van, megköszönöm, ha megosztja velem!:)

2021. márc. 20. 20:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, hálás vagyok! Az MCC szakkolira gondoltam, jókat hallottam róla nagyon:3 NKE szakkolin megmondom őszintén, nem gondoltam, de jó, hogy említettétek🙏 maradok egyébként civil #9😊
2021. márc. 23. 22:24
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet majd még kereslek titeket itt gyakorin privátban, még egyszer köszönöm mindenkinek 🙏😊
2021. márc. 23. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!