Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz észre a tanárnő?

Miért nem vesz észre a tanárnő?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje tanulom az angolt és nagyon szeretem is és szerencsére jól is megy. Mikor iskolába jártunk akkor se, de mióta online oktatás van azóta még annyira sem vesz rólam tudomást. Amikor jelentkeztem sosem szólított fel, kihagyott már többször a névsorolvasásnál is és amikor órán együtt oldunk feladatot vagy ellenőrizzük a házit akkor engem sosem szólít fel. Van még rajtam kívül 1-2 diák akiket szintén ignorál, de engem a leginkább. Nagyon zavar, mert elég sok órám van a tanárnővel és szeretem a tantárgyat és jó lenne, ha néha mondhatnám amit tudok. Arra is gondoltam, hogy azért nem szólít mert úgy van vele, hogy úgyis tudom, de van egy osztálytársam, akinek jobban megy mint az osztályban bárkinek és őt egy órán vagy 10szer is szólítja. A feladatokat is mindig szépen megcsinálom. Volt olyan is, hogy egy hétig nem jelentkeztem be egyik nap sem és egyszer sem írt be hiányzónak, fel se tűnt neki. Ennek biztos sokan örülnének, de engem ez nagyon zavar. Mintha én nem lennék az osztály tagja. Mit csináljak?
2021. márc. 24. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
16%

Ronda vagy.

Az emberek nem akarnak ronda emberekhez hozzaszólni.

2021. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz rá nála. Nem ismerjük a tanárt, nem látunk bele a fejébe, így elég nehéz is lenne kitalálni.
2021. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!