Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematikából hogyan képezhete...

Matematikából hogyan képezhetem magam?

Figyelt kérdés
Szeretném matematikából felhúzni magam magasabb szintre,mert szakváltást miatt szükségem lenne rá(A matematikát mindig is szerettem,szóval,hogy tényleg csináljam,azzal nem lesz gond.)Vannak videók,vagy jó könyvek amikkel ezt megtehetem?A jelenlegi szintem matekból kb egy első féléves mérnök hallgató szintjén van.Szóval ismerem a komplex számokat,egy kicsit a lineáris algebrát(smennyure leadták) és gyorsan átfutottuk az analízis alapjait(határértékszámitás,deriválás és integrálás)Szóval kb. így állok.

2021. márc. 27. 06:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért:amennyire*
2021. márc. 27. 06:46
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha tudsz angolul, a khan academy-t ajánlom, az ingyenes és alapos
2021. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Mateking hu
2021. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Bizonyíts be minden tételt, amit megtanultál. Mérnökök nem annyira szokták bizonyítani.

Pl használjátok az e számot, de bármibe elfogadom, hogy a definiálása előtti 2 oldalas, 3 lemmát tartalmazó bizonyítás elmaradt.

2021. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4.


Én magam vagyok az E szám!

2021. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a volt középiskolai matektanáromat tudnám ajánlani, létrehozott egy netes tanfolyamot: [link]

Bár nem tudom hogy neked ez az emeltes tananyag kell-e.

2021. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!