Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizők! Ti hogy...

Idén érettségizők! Ti hogy veszitek ra magadokat otthon a tanulasra??? Nem gondoljatok hogy ez az egesz igazsagtalan??

Figyelt kérdés
Elvarjak hogy a hagyomanyos modon érettségizzünk de kozben egesz vegul kuldtek online a feladatokat es még a teteleket is dolgozzuk ki egyedul + kezdjuk el tanulni de a hazikat is készítsük el wtf?!? En az idegessegtol se tudok mar tanulni,mert igazságtalan az egesz de ha valamibol megbuktatnak annak ellenere hogy tanultam es hogy milyen helyzetben vagyunk en felkotom magam

2021. ápr. 4. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Tekintve, hogy én nem tanulok tovább egyetemen, rohadtul nem érdekel, hogy milyen lesz az érettségim, itthon semmit nem készülök rá. Viszont azt elég igazságtalannak tartom, hogy ha a tavalyi érettségizőknek megkönnyítették a vizsgát, akkor most ezt miért nem lehet.
2021. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Én matek és infóból emeltezek, nekem matekból külön tanárhoz kell járni, infóból viszont rengeteg anyag van fent az interneten. Én erre a kettőre fókuszálok, a többi miatt nem aggódok. Volt olyan napom, amikor reggel 8-tól este 8-ig matekoztam, szerintem fel lehet rá készülni.
2021. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Fejezzétek már be ezt a tételes dolgot:D. Esküszöm ez már hiszti.


Mondok egy belső titkot, képzeljétek minden eddigi évben minden érettségizőnek maguknak kellett kidolgoznia a tételeket :D

Az, hogy néha valamelyik tanár kidolgozza az más, de nem kötelessége egyik tanárnak sem. Nekünk pl minden tételt magunknak kellett kidolgozni. Hihetetlen mi?

De Facebookon is komplett csoport van 36ezer taggal pl amiről én tudok.

Belépsz abba a csoportba és segítséget kérsz, hogy miből kéne tétel és fognak küldeni neked, vagy visszalapozol és kikeresed magadnak a beküldött tételek között.


Az meg, hogy házit kell írnod és ez a bajod, hát bas*ki... :D

2021. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3as, baromira nem a tetel kidolgozason volt a hangsuly, és egyatalan nem varom el hogy a tanar dolgozza ki nekunk! Csak arrol van szo hogy ido mig kidolgozzuk ugy hogy minden benne legyen de megse legyen k*baszott hosszu es ennek ellenere még hataridos feladatokat is kaptunk(ez a hazi) de mindegy, majd meglesz az erettsegi csak elotte k*baszott sokat idegeskedhetsz meg tanulhatsz
2021. ápr. 4. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
3-as vagyok. Igen és ez mindenkinek ilyen volt eddig is. Szóval nem értem mi az igazságtalan ebben?
2021. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3as, csak akkor igazsagtalan ha a tavalyi erettsegizoket nezzuk, akik nem szobeliztek csak megirtak az irasbelit, nem stresszeltek a tetelek tanulasaval, azzal hogy melyik tetelt huzzak ki, hogy meg e tudnak majd szolalni a temaval kapcsolatban, nekik ez a resz kimaradt, az idei erettsegizok pedig egyertelmuen tobb honapon keresztul nem mentek iskolaba, digitalis oktatas volt es ez az ami igazsagtalan hogy mi sokkal rosszabb helyzetbe voltunk es megis marad a hagyomanyos erettsegi
2021. ápr. 4. 15:56
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
A tavalyi érettségizők meg azon stresszeltek, hogy elég jó lett-e az írásbelijük, tudván, hogy semmi esélyük nincs arra, hogy javítsanak a szóbelivel...basszus, manapság még gyakran ki sem kell dolgoznod, mert Dunát lehet rekeszteni a tételes könyvekkel, internetes segítséggel. Oké, hogy úgy tűnik, a szóbelin múlik az életed, de valójában a szóbeli nem épp a legnehezebb....várd csak, amikor először mész egyetemre szóbeli vizsgára, milyen jól fog jönni, hogy volt szóbelid!
2021. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Na itt van a gond. Tavaly nem azért nem volt szóbeli, mert jaj könnyíteni akartak rajta mert "szegény" érettségizők. Csak annyira új volt még a vírus, hogy nem kockáztattak és ezért eltörölték.

Vagy innentől soha ne legyen szóbeli, mert bezzeg a 2020-as érettségizők?


Az a baj, hogyha még azzal jössz, hogy bezártság, akkor megértem, mert tényleg rossz, de ezt a tételes témát meg a házit nem tudom megérteni, mert eddig is ez volt, csak még +ba be is kellett járni és személyesen ott kellett lenni MINDEN órán és MINDEN tantárgyból kellett készülni az utazási időről nem is beszéve meg a sok hülye iskolai program amit nem értettem miért erőltetik a végzősökre.


Összegezve semmi igazságtalanság nincs ebben. egyszerűen le kell ülnetek és tanulni.


Ha kell egy tanács, akkor a Pomodoro tanulási módszer szerintem nagyon jó.

2021. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7es, nem megyek egyetemre szoval nemfog jol jonni es megertem hogy az irasbeli miatt is sztresszeltek hogy jó e lesz mert nincs eselyuk javitani de mindenki mas es nekem igy még stresszesebb hogy tudom szobeli is lesz es nem az erossegem. Es lehet ott az internet segitsegkent de a konyv még mindig biztosabb nekem es ezert onnan irtam a teteleket hogy rovid legyen es ertheto es ez idobe telt. Mindenki mashogy tanul
2021. ápr. 4. 16:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8as, tudom hogy lenne hazi ha be kene járni akkoris Viszont igy hogy otthon vagyunk sokkal tobb hazit adtak fel nekunk legalabbis! Ezert ez nagyon sok idot elvett, most azokbol a tantargyakbol is kaptunk hazit amibol nemszoktunk iskolaidoben. Es nem soha nem lenne innentol hagyonanyos modon erettsegi mivel a virus sem fog orokke tartani..de mindegy mert nem várok el a kormanytol semmi valtoztatast már ezzel kapcsolatban, nemis remenykedek. Viszont hogy van ebben igazsagtalansag az tény.
2021. ápr. 4. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!