Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizők! Ti hogy...

Idén érettségizők! Ti hogy veszitek ra magadokat otthon a tanulasra??? Nem gondoljatok hogy ez az egesz igazsagtalan??

Figyelt kérdés
Elvarjak hogy a hagyomanyos modon érettségizzünk de kozben egesz vegul kuldtek online a feladatokat es még a teteleket is dolgozzuk ki egyedul + kezdjuk el tanulni de a hazikat is készítsük el wtf?!? En az idegessegtol se tudok mar tanulni,mert igazságtalan az egesz de ha valamibol megbuktatnak annak ellenere hogy tanultam es hogy milyen helyzetben vagyunk en felkotom magam

2021. ápr. 4. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%

3 és 8-as vagyok.

Mit jelent az, hogy sokkal többet? Személyes oktatáson ott kell lenni az órán és utána otthon kell foglalkozni még a tananyaggal.


Gondolom ilyen etikára gondolsz meg hasonló tárgyakra. És gondolom ennél ilyen fogalmazás szerűt kell csinálnotok. Na ezt számold úgy, hogy személyes oktatáson is ilyen hülyeségekkel is kellett foglalkozni eddig is 12.-ben.


elhiszem, hogy több házit kaptok, de ellentétben kevesebb óráitok is van, amit megtartanak. Szóval nem tartják meg az órát csak írni kell pl egy fogalmazást vagy egy ppt-t csináni (gondolom)

Személyesen meg is tartották az órát és házit is kellett írni otthon.


Nem akarok személyeskedni, de szerintem a te esetedben az van, hogy halmozod a feladatokat és ezért tűnik rengetegnek. Mondjuk ez szerintem diákoknak a 70%-ra igaz. És az is, hogy azért tanulás közben csak előveszik a telefontot és hirtelen csak arra döbbenek rá, hogy 1-2óra eltelt csak telefonozással. Egyetemista vagyok és ezt teljesen átérzem

2021. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van a többi válaszolónak abban, hogy az órára járás és a házik elkészítése eddig is követelmény volt minden évben. A tavalyiak valóban megúszták, de ez nem indok arra hogy örökké így legyen. Elhiszem hogy nehéz így, együtt is érzek. Nekem is rossz egyetemen, aki meg munkába jár annak is rossz. Kevesen vannak akiket egyáltalán nem terhel meg ez az időszak. Azt hogy igazságtalan vagy nem, azt lehet vitatni. Ennek ellenére túl kell lendülni ezen és neki kell állni. Akármi is legyen, a követelmény teljesíthető, és a sorsod a saját kezedben van.
2021. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!