Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik érettségi után szerenádno...

Akik érettségi után szerenádnozni mennek, hogyan tudják meg a tanáraik lakcímét?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk az osztályfőnök benne volt a szervezésben, megadta előre az útvonalat és a címeket, nála kezdtünk aztán elkísért minket végig. Ha ő ilyen szinten nics benne, akkor amúgy is érdemes minden tanárt külön-külön megkérdezni, hogy egyáltalán szeretné-e és otthon lesz-e akkor. Nyilván nem nyíltan mindenki előtt, hanem az osztály képviselőjének diszkréten.
2021. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Osztályfőnök, más tanárok, korábbi osztályok.
2021. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk az osztályfőnöktől?
2021. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 QvanyadatMDRTR válasza:
12%

szerintem tökmindegy, mert covid van és nem mehetsz sehova, főleg nem 20-30-an.

Én amúgy sem mentem, csak egy barom hagyomány, nem fontos dolog.

2021. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

"Én amúgy sem mentem, csak egy barom hagyomány, nem fontos dolog."

Az hogy neked nem tetszik és nem mész el a te dolgod, de attól ne minősítsd így, mert másnak igenis fontos és része a középiskolai időszak lezárásának. Ha te jobban szeretsz otthon ülni nem érdekel, én sem minősítem azt. Nem tudom mért kell ezzel lejáratni magad, hogy itt barmozol ilyenek miatt.

2021. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi kifigyeltük ki merremegy haza. Drága matektanárunk a panelban jól megszívta. 27srác elkezdett neki már alapozva énekelni. Éjjel érkezem volt a dalunk😅
2021. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi lebeszéltük azzal a pár tanárral akikhez egyáltalán akartunk menni. Szerintem simán van olyan tanár akinek kellemetlen lenne ha csak így odaállít egy osztály, ilyenkor általában szoktak készülni valami étellel-itallal, stb. Meg lehet ezt előre beszélni.
2021. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk egy ember szervezte, ő intézett mindent, ő tudta a címeket is. A tanárokkal beszélt, ők adták meg a címet, elérhetőséget, stb.
2021. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük előre a tanárokkal, hogy szeretnénk menni és ők mit szólnának hozzá. Aki pedig rábólintott az meg is adta a címét. Így nem volt akkora meglepetés, de szerintem jobb volt így mintha csak úgy váratlanul beállítottunk volna. Többen is mondták, hogy ők nem szeretnék hogy menjünk vagy valami miatt nem alkalmas stb., volt aki megmondta előre kb. mikorra menjünk mert akkor volt otthon és akkor ért rá, a legtöbben készültek is valamivel pl. szendvics, pizza, üdítő, süti stb., a többség elküldte addig otthonról a családot is. Szóval szerintem így biztosabb.
2021. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
#4: Április 19-én nyitnak az iskolák, a kijárási tilalom pedig csak 22-kor fog kezdődni.
2021. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!