Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanuljak, ha látási...

Mit tanuljak, ha látási rendellenességekkel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a szembetegségek, illetve a kancsalság is, de sajnos szemész orvosnak már nem tudok tanulni, elhasználtam az állami féléveim nagy részét, önköltségesen pedig nem tudnám finanszírozni. Létezik viszont az orvosi diagnosztikai analitikus szakon belül optometria szakirány. Optometristaként mennyire lehet érvényesülni? Vagy ők csak látásvizsgálatot csinálnak, semmi egyebet? Esetleg más, hasonló lehetőség létezik?


Köszönöm előre is, ha valaki válaszol! :)



2021. ápr. 5. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őket úgy képzeld el, mint látszerészeket, szóval mérnek, diagnosztizálnak és saját látszerészetet is nyithatnak, vagy pedig meglévőbe mehetsz dolgozni, ezek a legközvetlenebb elhelyezkedési területek, amikről hallotam :D hogy más lehetőseg...nem hiszem, hogyha szemészet érdekel :/
2021. ápr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8 félévet kalkulálj
2021. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sssaszem ***** válasza:
100%
Akkor legyél szemész orvos, ha ez érdekel téged.
2021. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez érdekel, de a szemészet 11 év tanulás lenne onnantól, hogy egyáltalán sikerül rá összegyűjteni a tandíjat (ami nem tudom, mikorra sikerülne). Sajnos nagyon drága. :(
2021. ápr. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!