Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, ti mit szoktatok...

Egyetemisták, ti mit szoktatok csinálni az online óráitok alatt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Figyelek az órán
Alszom
Kockulok
Önkielégítek
Dumálok a haverjaimmal
Netflixezek
Élek a hobbimnak
Zenét hallgatok
Szörfölök a neten
Egyéb, leírom kommentben
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igazából több dolog keveréke. Alapvetően figyelek az órán, jegyzetelek, válaszolok ha kérdeznek, csinálom a feladatokat ha gyakorlati óra van. Emellett chatelek a barátaimmal, Netflixen vagy Youtubeon nézek valamit, gyakorizom, simsezek, eszem, elintézek ezt-azt, beadandót írok, ilyesmik.
2021. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen óra. Van, amin figyelek, jegyzetelek, aktívan részt veszek, van amelyiket hallgatom, de közben mást csinálok pl netezek, vagy más házit írok. Nagyon kevés olyan van, ami annyira szar, hogy közben zenét is hallgatok.
2021. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem hallgatok meg élőben. Viszont sokkal több órát nézek vissza felvételről, mint amennyire bejárnék. Azért nem élőben hallgatom meg, mert egyrészt a legtöbb diasort csak utólag töltik fel, én meg akkor hallgatom meg őket, amikor az már előttem van, és tudok bele jegyzetelni. A felvételt egy kicsit gyorsabb lejátszási sebességre állítom, megállítom, ahol többet akarok jegyzetelni, meg egyáltalán, akkor veszem elő és annyi időre, amikor és amennyit tudok rá koncentrálni.
2021. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Figyelnék én, csak nincs mire. Órák nálunk tisztessegesen nincsennek tartva. De követelmény az viszont van. Ezért utálom az online oktatást. Oké, akkor is rossz felkelni korán és beülni a reggel 8as előadásra, mert ugye én arra is bejártam. De ilyenkor a gyakorlati óra se éri meg az időt. Semmi hasznos nincs egész nap, csak utána vannak követelmények bőven.
2021. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször PUBG-zom.
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egy tárgytól eltekintve mindegyiken figyelek, rendesen jegyzetelek és elég sokszor hozzá is szólok. Gyakorlati órán együtt dolgozom a tanárral/professzorral.

Viszont sajnos mindig eljön a holtpont (általában ~40 perc után), amikor bár jegyzetelek és figyelek, kicsit közben még netezek is. Néha kérdéseket nézek itt, amikre majd óra után válaszolok, esetenként vissza is írok Messenger-en. Ez tart kb tíz percig, utána folytatom, ahogy elkezdtem az órát.

Minden nap van órám ebédidőben, így néha előfordul, hogy közben eszem is.

A kivételt képező órára szintén belépek, figyelgetek -de inkább másik órára készülök alatta.

2021. ápr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!