Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen módon fel...

Szerintetek ilyen módon fel lehet készülni az érettségire?

Figyelt kérdés

Nincs másra nagyon időm, azt tervezem hogy az előző feladatlapokat megcsinálom és leellenőrizem magamat. Legyetek szívesek az offenzívát kerülni!

Ja és tényleg kár érte parázni?



2021. ápr. 12. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi évek feladatait csinálni az egyik legjobb gyakorlás. Persze nagyon fontos, hogy legyen valamennyi (nem is túl kevés) tudásod egy tárgyból, de a típusfeladatok és a visszatérő témák megismerésével lehet a legjobban felkészülni magára a feladatlap megírására. Úgyhogy igen, ez tök jó ötlet. Hajrá!

Ez a parázás meg elég relatív dolog, de a többségnek tényleg kár érte annyira izgulnia, mint amennyire teszik. Nyilván egy végzős gimisnek ez élete eddigi legfontosabb tesztje, viszont mindenki esetében lesznek még komolyabb kihívások a jövőben. És tudom, hogy mindenki utálja ezt hallani, én is utáltam, amikor pár éve érettségiztem, de ez az igazság. Aki magához képest normálisan félkészül rá, és valóban megpróbálja a legjobbját hozni, annak nem lesz ez akkora akadály, mint amekkorának most tűnik. Ha pedig mégsem úgy sikerül, ahogy eltervezte az ember, még mindig ott van az ismétlés és javítás lehetősége.

Úgyhogy nyugi, ismételgess ebben a három hétben, pihenj is eleget, aztán sok sikert az érettségihez! :)

2021. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!