Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fakultációválasztás mikor...

A fakultációválasztás mikor történik?

Figyelt kérdés
Van erre konkrét dátum, vagy minden iskolában máshogy van? Most vagyok 10.-es, és kicsit aggaszt, hogy nekünk még nem kellett kitölteni semmit, még csak igényfelmérés sem volt.

2021. ápr. 13. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem április-május környékén szokták kiosztani a jelentkező papírokat, de logikusan véve ez szerintem minden iskolában egyéni, hogy mikor történik ez meg. De ne aggódj, úgy is kell majd választani, és szerintem általában ilyenkor, tavasszal szokott ez történni, szerintem nálunk is akörül volt ez anno.
2021. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden suliban más, nekünk félévkor is lehetett például, tehát január 22.étől kb, ha előtte december körül leadtad a lapot, amivel átjelentkezel. FELTÉVE, ha engedik a féléves váltást. Ha nem, akkor április-májusban szokták intézni, ha esetleg hamarabb jelzed, lehet idő előtt átkerülhetsz, de jövőre már egészen biztosan :)
2021. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok, a választást váltásnak olvastam ://


nekem is kéne egy szemüveg, de a lényeg ugyanaz: április-május, és így legalább azt is tudod, mikor lehet váltani, ha kedved van hozzá

2021. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! :)

Még egy dolgot szeretnék megkérdezni. Érettséginél ugye a hozott pontoknál van a 4 kötelező tárgy és a választott természettudományos tárgy, itt az utolsó két évnek az eredménye számít. Ha én kémia faktra megyek, ahol gondolom osztályozni is fognak, érettséginél választhatom a term. tudományos tárgynak a kémiát? Ebben az esetben a 11. és 12. osztályos jegyeket nézik, ugye?

2021. ápr. 13. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel 11+12.ben akkor kémia fakton leszel :) emiatt kapsz jegyeket is, és választhatod azt (további term.tud. tárgyak a biosz és a földrajz ha jól tudom). Illetve az utolsó 2 éved jegyeit nézik.
2021. ápr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!