Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok az onlinehoz? (...

Mit szóltok az onlinehoz? ( tudom hogy már mindjárt vége de azért...)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Az, hogy kommunikációs hiányban szenved a magyarok nagy része. Nem képes úgy kérdezni, hogy abból kiderüljön, mire gondol.
2021. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Akinek ennyi esze van mint neked kérdező, annak mindegy milyen az oktatás, reménytelen eset úgyis...
2021. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
...oktatáshoz? Én értem, nyugi. Nekem nagyon bejön, remélem Szeptemberben is így marad. Vírus nélkül persze.
2021. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem való mindenkinek. Főleg azoknak nem, akiknek a kommunikációjukkal van gond. Az igazán introvertáltak, akiknek magas a belső megérzésük, vagy gondokodásmódjuk, tehát jól tudnak tervezni és könnyen tudnak ilyen helyzetben tanulni, azoknak van a legnagyobb szükségük (nem igényük, hanem szükségük) arra, hogy a társadalomba be tudjanak illeszkedni, így arra, hogy a társadalom által elfogadható emberekké váljanak.

Nagyon kevés munkahely van a világon, ahol fél mondatokból és ki nem fejezett kérdésekből megértenek, vagy elfogadják, hogy így kommunikálsz. Ezért nem lesz munkád, ha 10 év múlva is ezen a szinten vagy. Otthon meg kérdőjeles, hogy online oktatási anyagok nélkül és kommunikációs gyakorlatok nélkül, amiket a személyes órák jelentenek, miként fogod elsajátítani azokat a kifejezési formákat, amik a jövődet biztosítják majd.

2021. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, ha nem ismersz valakit akkor ne ítèlj.

Abból nem tudod el dönteni.

Rám ezt mondtad de ez nem igaz, ha szeretnèd küldök neked kèpet a bizonyìtványaimról ès akkor el hiheted hogy minden egyes èvben kitűnő voltam.

2021. ápr. 14. 07:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ebből is látszik, hogy mennyire buta vagy, hogy az ész hiányára ellenérvként a bizonyítványt hozod fel. A kettőnek semmi köze egymáshoz, a kitűnő bizonyítványhoz magolni kell, nem okosnak lenni...
2021. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem magolni kell hanem tanulni és a kettő nem ugyan az
2021. ápr. 14. 14:33
 8/10 A kérdező kommentje:
De amúgy szerintem ne keveredjünk ilyen vitákba.
2021. ápr. 14. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Szerintem se, inkább ismered el hogy értelmetlenül tetted fel a kérdést és ne kifogásokat keress...
2021. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül is ebben van valami igazság!
2021. ápr. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!