Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha most hétvégétől...

Szerintetek ha most hétvégétől elkezdek nagyon intenzíven az érettségire tanulni, akkor még időben vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig is tanultam azért, de kell az ismétlés.

2021. ápr. 17. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, azzal a kivétellel, hogy én eddig nem nagyon tanultam. Mellette a nyelvvizsgával is próbálkoztam így elég nehéz volt annyi mindenre koncentrálni.
2021. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ennek a kérdésnek a kiírásán gondolkodtam ma, mert ezzel kapcsolatban nem találtam véleményeket. :D
2021. ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én érettségi feladatokat csinálgatok, ha valami nagyon nem megy utánanézek 4 perc erejéig, így ott tartok, hogy pl. töriből megcsináltam 4 db feladatsort, és az már 90%+osra megy. Habár esszékhez majd elolvasok egy ket kidolgozott tételt. Matekbol nem nagyon keszulok, probalom majd erettsegi megoldo videokat nezni, es a matektanarom orain resztvenni
2021. ápr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Csodát már fogsz tenni, de mindenképp érdemes megtenni amit lehet.
2021. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a cél. A kettes simán meglesz, de 100%-ra ne számíts.
2021. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kérsz magyar irodalomhoz, magyar költőkhöz rövid ismertetőket, írjál magánban, küldök.
2021. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elég volt ennyi készülés. Azért órán közösen már régóta gyakoroltunk, de sok kellett még. Az eredmények között egyedül a biosznak nem örültem, mondjuk arra tanultam a legkevesebbet, az csak 75% lett.

A többi:

matek 95%

töri 89%

magyar 90%

német emelt 96%

De azért ne bízza el magát senki se a jövőben, mert én középiskolában óráról órára tanultam, de mindig csak az aktuális anyagot, így az ismétlés és a gyakorlás kellett főleg.

2022. márc. 24. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!