Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha nem megy a...

Mivan akkor ha nem megy a tanulás olyan jól mármint régen szívesen ültem le tanulni mert tudtam hogy múszály most is tudom de egyszerűen mindig fel állok az asztaltól és inkább mást csinálok és egy csomó elmarádásom van most mit tegyek ?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 10:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne köszönöm
2021. ápr. 23. 10:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"múszály"

szerintem régen se voltál túl alapos. írásjeleket se nagyon használsz

2021. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a kérdést helyesen:

Mi van akkor, ha nem megy a tanulás olyan jól, mint régen? Akkoriban szívesen ültem le tanulni, mert tudtam, hogy muszáj. Most is tisztában vagyok vele, de egyszerűen mindig felállok az asztaltól inkább, és mással foglalkozom. Már egy csomó elmaradásom van. Mit tegyek?


Még ezen is lehetne finomítani.


Nagy baj az, ha valaki azért tanul csak, mert tudja, hogy kell. Egy jó iskola, jó tanára felkelti az érdeklődését a diákban. Ha ezt sikerül elérni, a tudás úgy folyik az ember fejébe, úgy fog egyre többet is többet tudni, hogy észre sem veszi, hogy tanul. Ha ez nincs meg, lehet a diák hibája is, de az oktatás színvonala is ludas lehet a gondodban. No meg életkori sajátosság is. A tizenévesek lassan a felnőtt lét felé közeledve keresik az önállósodás útját, másképpen, másfelé haladnának, mint az „öregek”. A kijelölt út nem annyira tetszetős.

Megfogadható tanácsot nehéz adni. Arra nem érdemes apellálni, hogy iskolázatlanul csak kulimunka jut. Látod, gázszerelőből is lehet valaki.

2021. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!