Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire mi a legtutibb...

Érettségire mi a legtutibb koncentrációt serkentő kajakombó?

Figyelt kérdés

Kicsit groteszk a kérdés, de komoly.


Húgom szerint ne vigyek szőlőcukrot, mert rövid időre jó csak, aztán hirtelen lezuhansz. (Lehet összekeverte valami mással :D )

Na de komolyan. Nem csak a szokásos csokit, banánt, stb választanám. Nem csodaszerre vágyom, csupán tényleg valami olyan élelemcsomagra, ami erősen koncentrációt serkentő ételek vannak.



2021. ápr. 29. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az adrenalin nem fogja hagyni, hogy elaludj rajta, ne aggódj. A szőlőcukor, csoki, banán teljesen megfelel arra a 3-4 órára.
2021. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vizsgák alkalmával mindig csokit viszek magammal. Nem telít, tudok belőle többet enni (pláne ha a kedvenceim), és én speciel nem nehezedem el tőle, ellenben egy szendvics/péksütemény kajakómába tesz. Ez gondolom egyéni preferencia, de engem a csoki pörget rövidtávon, nyilván nem enném máskor😅 Plusz üvegbe bekevert magnéziumos víz :D
2021. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En szolocukrot es csokikat fogok vinni, meg dormi macit xd inni kolat🥺
2021. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a koffeines dolgokat nem ajánlom, túlpöröghetsz tőle, ami a koncentrációnak kifejezetten nem tesz jót, cikázni fognak a gondolataid, de nem jó értelemben.


Reggelizz indulás előtt, még akkor is ha úgy érzed egy falat se megy le a torkodon. Én anno gumimacit és sós tuckekszet vittem. Utóbbit megbántam, mert rettenetesen kiszáradt tőle a szám és folyamatosan inni kellett rá.

2021. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én anno a kedvenc csokimat és üdítőmet vittem, szerencsére anya rá tudott beszélni, hogy egy palack mentes vizet is vigyek, mert a sok édestől szomjan haltam volna. Nálam szőlőcukor szóba se jött, mert nem szeretem az ízét, de voltak jópáran, akik azon nyammogtak írás közben, nem panaszkodtak rá utána, hogy esetleg hirtelen lehúzta volna őket. :) Szerintem, ha a kedvenceidet viszed, nem foghatsz mellé. Sok sikert! :)
2021. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én krumplicukrot meg szőlőcukrot vittem és vizet. Gondolj a hidratáltságra is, az is fontos tényező.
2021. ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ! :) Kellemes élmény, hogy normális, igényes válaszadók is vannak ezen az oldalon! Mégegyszer köszönöm, és a többi érettségizőnek is sok sikert! :)
2021. ápr. 30. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amugy 3as vagyok, azert kolat, mert segit lekuzdeni a hanyingert😅 a stressz mindig elohozza nekem
2021. ápr. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!