Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők! Izgultok?

Érettségizők! Izgultok?

Figyelt kérdés
Úgy érzitek eleget tanultatok rá? Jól felvagytok készülve?
2021. máj. 2. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mind a három kérdésre "nem" a válaszom.
2021. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit izgulok, de este biztos nem fogok tudni elaludni. Nem készültem eleget, így nyilván az utolsó kérdésre is nem a válaszom... Olyan szinten nem vagyok felkészült, hogy témát sem tudnék mondani, aminek mondjuk örülnék törin. Te?
2021. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az idegen nyelvtől nem félek, mivel van nyelvvizsgám, úgy érzem arra jól felkészültem.

A törinél és az irodalomnál úgy vagyok, hogy a szerencsén fog múlni, hogy mik lesznek az esszé kérdések, illetve a műelemzés/összehasonlítás szempontjai.

A matekra igazán nincsenek nagy elvárásaim, a tanár nem tudott rendesen felkészíteni, na meg hülye is vagyok hozzá, úgyhogy ott a kettesért indulok.

2021. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én matektól és emelt infótól félek kicsit :/ hisz ez nekem a felvételim
2021. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sok sikert mindenkinek!

Én a matektól félek nagyon.. főleg, hogy soha nem voltam jó belőle. :(

2021. máj. 2. 14:14
 6/8 palfydanka ***** válasza:
100%
Én töriből emeltezem, én attól eléggé félek, pedig végig ötös voltam belőle, és sokat is készültem. Matektól is tartok, mert sose voltam olyan jó belőle, de egy négyesben reménykedek
2021. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám hogy izgulok, inkább kíváncsi vagyok. Úgy érzem egész évben tisztességesen készültem, úgyhogy nagy meglepetés és baj nem érhet.
2021. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Én rengeteget készültem emelt törire, mégis ez az egyetlen tárgy amitől igazán tartok. Még néhány dolgot átismétlek, aztán pihi. A többi tantárgy nem olyan vészes számomra. Tisztességesen készültem 4 éven keresztül, de ha mégse sikerülne úgy ahogy szeretném, akkor max dolgozok egy évig és megpróbálom jövőre.
2021. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!