Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online segítség oldalról...

Online segítség oldalról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Láttam már sokan tettek fel kérdést,de nem találtam átfogó választ.

Analízis (gazdasági matematika) tárgyról lenne szó.

2 hét múlva zh és egyszerűen nem megy. Legutolsó félévem és nem szeretnék csúszni.....

Szóval rátaláltam erre az oldalra és elgondolkodtam,hogy esetleg tudnának segíteni a megírásban.

Viszont felmerült bennem egy pár kérdés:

Ez tényleg egy létező cég?

Tényleg megírják és segítenek vagy elutalod a pénzt és soha többé nem jelentkeznek?

Valóban elérik a kettes szintet?

Ha van valakinek tapasztalata légyszi írja meg.



2021. máj. 2. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg megírják, és általában jó jegyet kapnak. De nem ZHt írnak, hanem szakdogát. A ZHra max korrepetálnak.
2021. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Mivel nem igazán legális amit csinálnak, így én nem vágnék bele. Személyes tapasztalatom nincs az oldallal kapcsolatban, de az előbb ránéztem.

Az adatok hitelesek, a férfi létezik, magánvállalkozása is van, le is lehet kérdezni azt adószám alapján, úgyhogy szerintem valódi az oldal.

Ha nem kapod meg amiért fizettél, akkor nem igazán tudsz ezzel hová fordulni, mert te nagyobb bajba kerülhetsz a szolgáltatás igénybevételéért (mert ugye a vizsga megírása az a te kötelességed lenne)

2021. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha helyetted írják meg, akkor konkrétan közokirat-hamisítás amit csinálnak, szóval a "nem igazán legális" az enyhe kifejezés. Van még két heted, feküdj rá nagyon, nyomasd reggeltől estig és meglesz a vizsga, meglátod. Én biztos nem kockáztatnám meg a lebukást, kirúgást és jó kis fegyelmi eljárást.
2021. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha online kell megoldanod akkor fogadj egy magántanárt aki elmegy hozzátok és megírja helyetted.
2021. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy írják meg,hogy belépnek helyetted.

Nekem kell majd kamera a teamsben amúgy is.

Hanem én fotózom a feladatokat és küldöm nekik. Ők megoldják és küldik az eredményt.

2021. máj. 2. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy 20-asért találsz erre embert, ha csak alap deriválás és integrálás van a zh-ban. Egy vadigenben semmiképpen sem bíznék meg.
2021. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi ismerős nem vállalja sajna.
2021. máj. 2. 19:48
 8/8 anonim válasza:
0%
Működik! Drága..de működik. Ajánlom
2021. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!