Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a beszeljangolul.com oldalról? Vagy az oldalon található módszerről?

Figyelt kérdés

Már sokszor nekifutottam az angolnak, de rendesen beszélni soha nem tudtam. Inkább csak nyökögni dadogni.

Lassan megy, mire fejben összerakok egy mondatot. És sajnos a hallott szövegértés sem megy túl jól.

Valakinek esetleg van tapasztalata az oldalon található módszerről?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 22. 17:34
 1/3 anonim válasza:

Szia. Olivér vagyok a beszeljangolul.com tulajdonosa. Talán legdirektebb módja annak, hogy eldöntsd, hogy neked tud-e segíteni az a nyelvtanulási filozófia, amit képviselünk, ha kipróbálod tananyagainkat. Ehhez ugyan regisztrálnod kell, de bármikor minden nehézség nélkül leiratkozhatsz, ha úgy találod, mégsem ez az, amit keresel. A kék menüsávban az első menüpontban találod az összes tananyagunk minta anyagait. Tanulj velük pár napot és figyeld a változást :)

Olivér

2017. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem jó, én használom.
2019. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Minekutan válasza:
El lehet jutni a módszerrel a középfokú nyelvvizsgáig? Vagy arra ne is számítson az ember, csak arra hogy megérti az angol beszédet egy bizonyos szintig. Ha nyelvvizsga szempontjából is alkalmazható, akkor kb. mennyi időt vesz igénybe?
2020. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!