Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Együtt érzel a most érettségiz...

Együtt érzel a most érettségizőkkel?

Figyelt kérdés
Érettségizik családtagod, rokonod ismerősöd?

2021. máj. 3. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nincs, de eggyütt érzek 😇 sok sikert mindenkinek
2021. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Legjobb barátnőm érettségizik most. Én tavaly érettségiztem. Szerintem nincs mitől félni, tavaly “egy generáció” már végigcsinálta szóval nem fognak belehalni :D
2021. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Miért kéne együttéreznem? Egy olyan vizsgáról van szó, amelyre kifejezetten könnyű felkészülni, mert típusfeladatokból áll az egész.
2021. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Igen, a tesóm most érettségizik. Én tavaly érettségiztem, elég könnyű volt, oké, az emeltre kellett azért készülni.

Szóval értem a helyzetet, de a középszintű kötelezőek azért baromira le vannak butítva. Ráadásul szóbeli sincs, szóval elég laza.

Aki egyetemre megy és sok pont kell hozzá, azoknak számít ez, mert kettesre egy ügyes 8.-os is megírja, de 90-100%-ot elérni már valami.

Szurkolok mindenkinek. De az együttérzés annyira nincs meg.

2021. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nincsen most érettségiző rokonom/ismerősöm, de igen, együtt is érzek velük és drukkolok is, hogy sikerüljön mindenkinek! Én egyetemre járok és ott is megtapasztaltam, hogy milyen az online oktatás és vizsgázás. Persze, mindenkinek mások a preferenciái, de számomra borzalmas volt ez az egész időszak és már nagyon várom, hogy vége legyen, visszatérhessen a jelenléti oktatás. Valamint emlékszem az érettségire és tudom, hogy akkor mennyire fontosnak tartottam, mennyit készültem, mennyit izgultam, mennyire féltem tőle stb., azóta sem volt hasonlóan stresszes vizsgám még az egyetemen sem... Egyrészt egy átlag egyetemi vizsgának nincsen akkora tétje, az ember célirányosabban tud készülni, jobban be tudja osztani az idejét, általában van javítási lehetőség és az ember bele is rázódik egy idő után. Ehhez képest az érettségit úgy éltem meg mintha az egész életem attól függött volna, hogy hány pontom lesz és hová vesznek fel, illetve ijesztő volt belegondolni is, hogy 4 év anyagát kérik vissza és a tanárok is mindig azzal rémisztgettek minket, hogy milyen nehéz. Úgyhogy én így visszatekintve is úgy értékelem, hogy az egy elég nagy megpróbáltatás volt számomra és megértem, ha a most érettségizők a jelen helyzetben különösen tartanak tőle. De remélem azért menni fog!
2021. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
77%
Menni fog az gyerekek:) Csak bátran, ügyesek vagytok:)
2021. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!