Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másodállásba mit vállalnátok?...

Másodállásba mit vállalnátok? Fusizásként?

Figyelt kérdés
Tegyük fel havi 13-14 napot dolgoznátok (mint én), viszont hajlanátok arra, hogy több pénzt keressetek? Kifejezetten (sajnos) nem értek különösöbben semmihez. Belegondolva, Ti mit csinálnátok a helyembe?

2021. máj. 3. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9: de akkor miért ilyen suliba mentél...?


Igaza van a többieknek: tanulj valami olyat, amihez van kedved, és ráadásul keresett szakma.

Ez a hol lehet fusizni/mit lehet ügyeskedni típusú pénzkereseti lehetőségek semmiféle perspektívát nem nyújtanak. Szürkezónában lébecolás.

2021. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Örülök nagyon, ha ti tényleg felnőttesen eltudtátok dönteni 13 évesen, hogy mivel akartok egy életen át majd foglalkozni. Én rosszul döntöttem, nem is rejtem véka alá, ennyi. Különben, köszönöm az eddigi tippeket, dorgálást, ámbár az utóbbiból kapok hálazégnek’ itthon is. De tényleg köszi, ment a zöld pacsi!
2021. máj. 3. 17:40
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj kérdező én 45 évesen kezdtem el tök új szakmát tanulni. 🤗
2021. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En mikor aruhazban dolgoztam akkor mentem festeni idonkent a szabadnapjaimon mert keves volt az aruhazi fizetes. Most feljes allasban vagyok festo, nem is nagyon megyek maszekba festeni. Ha nem dolgoznek heti 40 orat akkor viszont siman mennek festeni a szabadnapokon.


Tudsz csinalni futarkodast vagy menj el valaki melle segednek pl festes nem nehez, azt te is megtudod csinalni, heti 1-2 nap egy festo mellett.

Varni is tudsz egyedi megrendelesre vagy kezmuves dolgokat arulni, egyedi karkotoket pl. Vannak akik maszkokat varrnak, kulonbozo mintas anyagokbol.

2021. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én neten rendelek olcn dolgokat és továbbadom. Nem sok pénz, de napi 4 ezer pluszom van átlagban belőle. Én se értek semmihez, csak mások átveréséhez :P
2022. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!