Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2021 május matek érettségi...

2021 május matek érettségi vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem az utolsó három feladat nagyon durva volt, vélemények?

2021. máj. 4. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész nagyon nehéz volt
2021. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is amúgy, örülök ha a kettes meglesz de az utolsó három extra nehéz volt szerintem, pedig nem vagyok egy buta matekból és sokat gyakoroltam.
2021. máj. 4. 15:20
 3/12 anonim válasza:
44%
röhejesen könnyű volt, be is adtam hamarabb, ott ültem 20 percig és mindenki engem nézett, tuti lesz 90%
2021. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó 3 számomra is nehéz volt. Rengeteget készültem rá, de nem úgy sikerült ahogy szerettem volna. :(

Elvesztettem a motivaciomat a következő napokra.

2021. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Az első rész könnyű volt, a második nehezebb
2021. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Jól beszoptuk..tavaly színezgettek nekünk meg a gráfos feladatot is szétcseszték..:/ szerintem nekem 2-3 lesz.
2021. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A röhejesen könnyű volt az szerintem túlzás, de tény hogy voltak benne egyszerűbbek is de alapvetően az utóbbi évekhez nézve ez volt a legnehezebb.

Na igen a motiváció nálam is elveszett a többi naphoz, tegnap magyarról okésan kijöttem, matekról meg majdnem sírva

2021. máj. 4. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat en konnyunek ereztem. Aztan lattam hogy a fb-os erettsegis csopikban, cikkek alatt meg mas osztalytarsaim is mennyire ki vannak akadva hogy de nehez volt.

Nekem az elozoek is nehezek voltak, en nem vagyok jo matekbol ezert nem lattam a kulonbseget szerintem xD

Szovalja, jo szar volt enis elbasztam, megneztem a megoldasokat. Orulok ha meglesz a 3as:(

2021. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Felreertes ne essek, nem konnyunek hanem konnyebbnek ereztem*

Bar en olyan vagyok hogy nem halok bele ha kihagyok 1-2 feladatot vagy nem fejezek be xd

2021. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na hát igen én is hagytam ki feladatokat, meg az utolsó három közül így biztosra igazából egyiket se fejeztem be, sőt valamelyik pontját el se kezdtem de hát ez van mostmár.

De egyébként igen minden érettségis csoport fel van robbanva jelenleg a matek miatt, az érettségizők 80%-a szerintem legalább azt mondja hogy örül ha a kettes meglesz vagy a hármas, de vannak akik 90%-osnak érzik, hát gondolom ők nagyon jók matekból, irigylem őket, bárcsak nekem is ilyen jól menne

2021. máj. 4. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!