Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2021 május matek érettségi...

2021 május matek érettségi vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem az utolsó három feladat nagyon durva volt, vélemények?

2021. máj. 4. 15:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
itt szavazni is lehetett, az emberek fele-fele gondolta annyira nehéznek mint könnyűnek: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..
2021. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát, én azt érzem, hogy a feladat összeállítói nem vették figyelembe, hogy hosszú hónapokat töltöttünk sokan távoktatásban.

Az, hogy ilyen nehézségű feladatokat betettek, az arról árulkodik, hogy nincs bennük annyi empátia, hogy megszánják a (szerintem többségében) gyengébb tanulókat. Nehezek voltak, szenvedtem velük, hiába próbáltam tisztázati lapon újraszámolgatni feladatokat. Én örülök ha megúszom a szóbelit.

Nálunk borzalmas volt az amit online matematika oktatás címszó alatt futott.

Kíváncsi vagyok, hogy ha kijavítják majd az országos átlag mit fog mutatni, mert az fog tényleges képet adni.

2021. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!