2021 matek érettségi?

Figyelt kérdés
Lehet csak én érzek így, de felháborítónak tartom MA ÉRETTSÉGIZETT diákként, hogy már mennek a petícióka mai matek ellen. Én amikor a mai matekot megláttam majd kiugrottam a bőrömből örömömben, hogy nem erőltették a függvényeket, egyenlőtlenségeket. Szerintem korrekt volt a mai matek. Csak engem idegesít ez a folyamatos elégedetlenkedés?

2021. máj. 4. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Igen, téged idegesít meg biztos, hogy még másokat is . Fogadd el a többség igényét. Személy szerint azt javaslom neked, hogy engedd el ezt a témát.
2021. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nem is értem a petíciót vagy hogy milyen ponthatárt akarnak csökkenteni? Mindenkinek ugyan olyan "nehéz" volt, aki egyetemre szeretne menni annak le kéne tudni tenni valamit az asztalra, mert ott nem kifogás, hogy az online oktatás alatt nem tudott felkészülni. Nekünk heti 6 óránk volt megtartva matekból és még dolgozatot írni is bejártunk, tehát a lehetőség megvolt rá. Én nem gondolom különösen nehéznek a feladatsort, emelt szinthez méltó volt.
2021. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Hat annak enis orultem hogy nem voltak fuggvenyek. A peticiok mar tenyleg unalmasak, 1-2 dolog bevalt, nem mentek suliba aprilisba a diakok es nekunk se lesz szobeli

Ennel tobb nem lesz, aki akar az ugyis fog irni meg egy rakas peticiot minden szarert. Engem nem idegesit, en leszarom.

Aki meg fel hogy bukik meg ilyenek vagy mindenert sir az meg a peticiokba kapaszkodik

Ez ennyii

2021. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Minden érettségi után ez van. Mindig minden korosztály azt mondja, hogy az ő érettségije volt a "legnehezebb". El kell engedni, majd rájönne, hogy ennél sokkal nehezebb dolgok is vannak az életben, illetve aki egyetemre megy annak meg gyorsan le fog esni, hogy bár 100x írnék egy matek érettségit mint egy vizsgát.
2021. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

#4, jojo ezt mar sokszor hallottuk csakhogy mi hatrannyal indultunk ebben az evben:D joo nagy hatrannyal

Plusz az erettsegi is vizsga, csak persze nem ugyanolyan mint egyetemen

2021. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5, en is hatrannyal indultam mint te megsem mentem sirni facera meg mindenhova mint masok xdd es atlagban 3-as 4-es voltam matekbol...
2021. máj. 4. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

# jaj nyugi, detto, amugy a 3as voltam hehe

Ne aggodj, en sem mentem ríni fb-ra, de valaki mindig parhuzamba hozza az erettsegit az egyetemmel es bruh xdd

szerintem aki ezt nem eli ugy meg mint mi annak nem feltetlen kene errol papolnia

2021. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Ne b*sszatok fel, hogy a sok életképtelen, akaratgyenge, tanulni (önhibából) képtelen kretén már peticíókat indít a matek érettségi ellen??

Annyira le van butítva már így is, 40%-ot minimum lehet írni csak a függvénytáblázatból.

Hova süllyedünk még, könyörgöm?!

2021. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
#8 nincs lebutitva. Nehez volt igy is. Megirhattad volna helyettem nyugodtan aztan meglatnank neked hogy sikerul;) latszik te se mostani evi vagy
2021. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

De, komplett puskát kapsz a kezedbe.

Remélem a matekot nem így tippelted be, mert ma írtam én is közép szinten ;)

2021. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!