Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a stressz vagy...

Szerintetek a stressz vagy mas miatt lett sikertelen a forgalmi vizsgam?

Figyelt kérdés
Ma volt a vizsgam reggel 9kor. Korforgoban lefulladtam, ettől ugy be stresszeltem, hogy 9x fulladtam le es nem tudtam egyszerűen elindulni egymás utan ennyiszer.. Ekkor mondta a vb, hogy oke akkor Peti bá segits neki elindulni es mivel ugye az oktatonak bele kellett avatkozni a pedalokba ezert bukta lett..arra gondoltam, hogy lehetseges, hogy eddig az oktato segitett az orakon a pedaloknal es most voltam először magamra hagyva?? Eddig gyönyörűen indultam, szepen vezetek mindenki szerint. Vagy leblokkolt az agyam a vizsgabiztos miatt.. Nagyon gaz szerintetek? Reggel ota sirogorcsom van:( megprobalom persze meg egyszer de elment a kedvem az egesztol. Kerlek nyugtassatok meg :(
2021. máj. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem stressz miatt
2021. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" eddig az oktato segitett az orakon a pedaloknal ""

Korai volt még a vizsga.

2021. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy segitett-e. Nem éreztem csak valahogy eszembe jutott ez. Sosem volt gond az elindulassal..
2021. máj. 14. 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az oktatótól kellene megkérdezned. Sajnos mi nem tudhatjuk, hogy mikor miben segített.

Előfordulhat, hogy attól leblokkoltál, hogy valami nem sikerült, és akkor "úristen, most mi lesz veled". Ezen túl kell lendülni. A lényeg, hogy amíg a vizsgabiztos nem mondja azt, hogy oké, ennyi elég volt, addig nem kell azon paráznod, hogy valamit elrontottál.

A másik dolog, hogy igazából mindenki a forgalomban tanul meg rendesen vezetni és kialakítani egy vezetési stílust, a vizsgabiztos csak arra kíváncsi, hogy tisztában vagy-e az alapokkal (például a piros lámpán nem mész át, mert tudod, hogy azon nem szabad átmenni), ha ezeket nem rontod el, akkor utána annyiszor fulladsz le, akárhányszor csak akarsz.


Nyugodj meg, legközelebb sokkal jobban fog sikerülni! És emiatt ne menjen el a kedved a vezetéstől. Nekem is akkor jött meg igazán, amikor már nem volt mellettem az oktató, aki minden szarba belekötött.

2021. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ezt túlstresszelni így utólag, nagyon sokan buknak. Szerencse meg jóindulat kérdése is. Amúgy igen a lefulladás stressz eredménye. Izgultál, érthető okokból. Legközelebb jobban fog menni!
2021. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen ❤️❤️
2021. máj. 17. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!