Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolás gólyatáborban...

Középiskolás gólyatáborban milyen szivatások várhatóak? :D

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz meg valakit a leendő sulidban, olyat, aki most lesz 10.-es. Arra számíts, amit ő elmond.

Igazából én tudnék mesélni, de felesleges, mert mindenhol más a tábor. Van, ahol durva szivatások vannak, van, ahol csak futtatnak veletek pár kört.

2009. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én a durvább szivatásokra szeretnék példákat:D
2009. aug. 8. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk nem volt szivatás.. inkább ilyen kis kedveskedő játékos feladatok voltak..csapatversenyek...meg ilyenek...
2009. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Középsuliban nincs szivatás.

Én voltam a saját GT-men és voltam tavaly kísérőként, egyiken sem volt szivatás, ott ne mjellemző, alapvetően azért, mert tanárok szervezik és a kísérőket megválogatják.

2009. aug. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy nincs szivatás?:D Dehogynem:) Én a saját középiskola gólyatáboromról úgy jöttem haza, hogy nem bírtam járni az izomláztól:D Volt ott minden, rengeteget futottunk, volt olyan, hogy az éjszaka közepén a táborvezető papírokat ragasztott a házakra rajta a nevünkkel.. Na nekünk oda kellett átköltöznünk pizsamában öt perc alatt.. Az éjszaka közepén:D Meg füvet fésültünk, éjszakai túráztunk, várat építettünk amit éjszaka őrizni kellett.. De azért ez szép emlék:D Melyik suliba mégy?
2009. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát én durvább szivatásokat hallottam de azért köszi:P:D

am EKF

2009. aug. 9. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Középsuliban nincs szivatás." Pff. :):)

Amúgy sok ilyen táboros kérdés volt és sokan írtak élménybeszámolót, olvasgass vissza. Vagy tedd azt, amit az első hszben tanácsoltam. ;]

2009. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk durva volt :D

A kisérők 11-12.-esek voltak Volt köztük egyetlen csaj :D. Na Ő szövetkezett velünk. Tök jóvolt, mondta h kettőkor keltenek minket a többiek, mi meg lesben álltunk az ajtónál :D Majdnem összesz*rták magukat az ijedségtől:D

2010. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
75%
ne aggódj semmi olyan durva dolog nem lesz.:D a miénken ilyen csapatfeladatok voltak semmi durva.. meg volt éjszakai túrázás... na pl az egyetemi gólyatábor az már rég nem erről fog szólni:D szóval a gimistől ne félj..
2010. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
75%
nekünk palacsintát kellett vinni a 12.c-nek xD meg pisibe kellet mászkálnunk egész végig xD csak a barmok nem voltak elég beválalósak, ezért indián szögdelésben végig kellett mennönk a házaink körül xD
2010. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!