Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felfognak venni...

Szerintetek felfognak venni nyáron diakmunkára?

Figyelt kérdés

Jelentkeztünk az eudiák.hu oldalon mert nyáron akarok menni dolgozni a mekibe, és most reggel hívtak telefonon hogy akarom-e még a lehetőséget, hogy mekibe dolgozzak.. És én mondtam hogy igen, persze, és azt mondták, hogy majd jelentkezni fognak most a hónap vége felé...☹


Félek hogy nem fognak felvenni és nem lesz más lehetőségem.☹


2021. máj. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát a meki a legalja a diákmunkának, szóval szerintem felvesznek. Én legalábbis akit tudok, hogy jelentkezett mindenkit felvettek. Max nem abba az étterembe, amit kinézett. Miért nem érdeklődsz az éttermekben személyesen? Amúgy pl kávézó is szoktak felvenni diákokat.
2021. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de mostanság olyan munkákat tálalok internetet ahol csak 18 év felett veszik fel a jelentkezőiket..
2021. máj. 14. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nézz meg több helyet csoportot, ydiák, minddiák, multijob, facen is vannak csoportok.

De amúgy ha személyesen mész pl mekibe, kfcbe, dmbe és a rossmannba, oda szinte fixen felvesznek nyáron. Simán lehet, hogy már most le tudod beszélni, azt viszont vedd figyelembe, hogy lehet neked is rugalmasnak kell lenned az elképzeléseiddel kapcsolatban.

2021. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell menni személyesen és érdeklődni, nem interneten.
2021. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mekibe csak az értelmi fogyatékosokat nem veszik fel, bár amilyen a kiszolgálás minősége erről sem vagyok meggyőződve.
2021. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem tavaly csak minimum fél évre vettek volna fel Mekibe, csak a nyárra nem. Iskola mellé pedig nem vállaltam be a munkát. De hátha neked összejön nyári munkaként, drukkolok. :)
2021. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ezt a levelet küldték nekem emailba, csak nem tudom hogy ez azt jelenti hogy fel e vettek😄


[link]


Ja és ma hívtak hogy gratulálnak a felvételemnek és majd holnap menjek be 16:00-ra

2021. máj. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!